Головна » Міська влада » Публічна інформація » Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

ПЕРЕЛІК відомостей, що становлять службову інформацію, у Луцькій міській раді


 Форма для електронного інформаційного запиту

     Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.
     Закон України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про доступ до публічної інформації"  
     Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних" 

      Надання публічної інформації виконавчим комітетом Луцької міської ради здійснюється відповідно до розпорядження Луцького міського голови від від 19.05.2011 № 232 «Про першочергові заходи щодо  забезпечення доступу до публічної інформації».

       Копія розпорядження міського голови від 18.10.2017 № 557 "Про норми витрат на копіювання або друк копій документів, що надаються за запитом на інформацію"

       Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.

         Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

         1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

         2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

         3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту ви можете звернутися

усно: телефон 0332 777983

письмово: Луцька міська рада, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб.108,  м. Луцьк, 43025;

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

-         Від фізичної особи; /зразок/

-         Від юридичної особи; /зразок/

-         Від об’єднань громадян; /зразок/

факс: телефон 0332 777947

електронна пошта: public@lutskrada.gov.ua

         Заповнити спеціальну форму інформаційного запиту на Інтернет сторінці Луцької міської ради Ви можете тут: Форма для електронного інформаційного запиту

 

Право на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації 

 

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.