Головна » Актуально » Депутатське звернення Андрія Осіпова

Депутатське звернення Андрія Осіпова

Луцькому міському голові

п. Миколі Романюку

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

       29 квітня 2015 року мною було оголошено на пленарному засіданні 73 сесії Луцької міської ради проблемні питання щодо вчинення аморальних та протиправних дій поблизу ДНЗ №29.

       Після цього у соціальній мережі Facebook було повідомлено ще про низку порушень (роздрук додається), зокрема йшлося про території, що прилеглі до ДНЗ 27, 34 та ЗОШ №7.

      Керуючись ст.ст. 13-15 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»:

  1. Вимагаю усунення порушень законності і прошу Вас організувати відповідні заходи, в т.ч. із залученням працівників міської ради, комунальних установ (закладів) та правоохоронних органів.

  2. Прошу провести службову нараду із керівниками усіх ЗОШ та ДНЗ щодо виявлення подібних проблем на територіях, що прилеглі до навчальних закладів та напрацювати відповідні заходи (належна огорожа, обмеження доступу на територію, освітлення, додаткові заходи з охорони громадського порядку, тощо).

       Звертаю Вашу увагу, що вказані питання вже піднімались у висновку тимчасової контрольної комісії міської ради з врегулювання окремих питань функціонування дошкільних навчальних закладів, до складу якої входили Осіпов А.О., Приступа К.П., Шиба Б.П., Пекарський А.Г., Романюк Р.В., Сосновський А.П., Калахан A.C. (звіт від 19.09.2011 року), а також обговорювалось в подальшому на сесіях ради в 2012-2013 роках.

 

        Депутат Андрій Осіпов