Головна » Актуально » До уваги виборців!

До уваги виборців!

   18 серпня 2013 року у виборчому окрузі №10 відбудуться проміжні вибори депутата Луцької міської ради. Вибори призначені у зв’язку із достроковим припиненням повноважень депутата, обраного у вище згаданому окрузі.

   Зауважимо,  що обирати будуть лише ті лучани, місце проживання яких зареєстроване у межах 10-го виборчого округа. Із межами виборчих дільниць, затвердженими рішенням Луцької міської виборчої комісії від 16 липня 2013 року  №5,  ви можете ознайомитись у газеті “Луцький замок” від 18 липня 2013 року та на сайті Луцької міської ради  у рубриці “Виборець повинен знати”.

   29 липня 2013 року попередні списки виборців виготовлені та передані Луцькій міській виборчій комісії. З 4 серпня їх можна переглянути  у приміщенні виборчої дільниці.

   Проте, перевірити правильність внесення своїх персональних даних до Державного реєстру виборців, на основі якого друкується той самий список виборців, можна вже зараз у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: вул.Богдана Хмельницького,19, кабінети №103, 109. Довіки за телефонами:  777-917, 777-953. 

   Про що варто пам’ятати виборцю?

   До 7 серпня включно кожен виборець, що проживає в межах виборчого округу №10, отримає іменне запрошення, в якому буде повідомлено про його  включення до попереднього списку виборців, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону та розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Виборців, які нездатні самостійно пересуватись, буде поінформовано про можливість проголосувати за місцем перебування.

   У випадку, якщо виборець не отримає запрошення або виявить в ньому помилки, необхідно звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців  для перевірки своїх персональних даних або виправлення неточностей. Таку заяву можна подати і до дільничної виборчої комісії. 

   Громадянам варто звернути увагу на основні терміни подачі звернень. Відповідно до ЗУ “Про вибори  депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” виборець може звернутися:

- до відділу або до дільничної виборчої комісії  із заявою про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб не пізніше як за три дні до дня голосування — до 14 серпня включно (ч.3,5 ст.31);

- до суду із адміністративним позовом про уточнення списку виборців -  не пізніше як за два дні до дня голосування — до 15 серпня включно (Кодекс адміністративного судочинства України, ст.173)

- до дільничної виборчої комісії із  заявою (особисто або через інших осіб) про надання можливості проголосувати за межами приміщення для голосування; із письмовим повідомленням про бажання проголосувати у приміщенні для голосування (для осіб, щодо яких у Реєстрі проставлена службова відмітка НСП (“нездатний самостійно пересуватися”) — до 12 години 17 серпня (ч.1,3 ст.70).

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради (777953)