Головна » Актуально » До уваги пільгових категорій громадян

До уваги пільгових категорій громадян

   У зв’язку із ситуацією, яка склалася на фармацевтичному ринку України із підвищення вартості лікарських засобів і неможливістю їх закупівлі за бюджетні кошти для пільгових категорій громадян, депутати міської ради на сесії 26.03.2014 р. ухвалили звернення до Міністерства охорони здоров’я України.

         Текст звернення подаємо повністю.

 

       «Міністерство  охорони здоров’я

        України

 

     Звернення

     про термінове вжиття заходів щодо стабілізації вартості лікарських засобів

 

        У зв’язку із ростом оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення на фармацевтичному ринку України, які в окремих випадках перевищують зареєстровані оптово-відпускні ціни МОЗ України, або взагалі відсутні, припинено їх відпуск пільговим категоріям громадян та унеможливлює їх закупівлю комунальними закладами охорони здоров’я.

        Це ускладнює функціонування закладів та викликає незадоволення у вразливих верств населення.

       Також виникають труднощі при проведенні тендерних закупівель у зв’язку зі зміною ціни після проведення торгів в сторону збільшення, пов’язаної зі зміною курсу долара.

        Враховуючи вищесказане та з метою своєчасного забезпечення пацієнтів лікарськими засобами та виробами медичного призначення, просимо  терміново переглянути нормативно-правову базу та удосконалити порядок їх закупівлі за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів.

 

Депутати міської ради»

 

 

 

    Управління охорони здоров’я