Головна » Актуально » До уваги учасників АТО та членів їх сімей!

До уваги учасників АТО та членів їх сімей!

   Військовослужбовці, призвані на військову службу по мобілізації на підставі указів Президента України “Про часткову мобілізацію“, члени їх сімей, учасники антитерористичної операції та члени їх сімей, сім'ї, члени яких загинули (померли) під час проведення АТО мають право на місцеву пільгу - звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, яка надається, в межах соціальної норми житла, незалежно від форми власності житлового фонду за місцем реєстрації у місті Луцьку. Вказана пільга надається за рахунок коштів бюджету міста.

   Для отримання даної пільги необхідно подати заяву встановленого зразка до департаменту соціальної політики за адресою (пр.-т Волі 4А каб. 114, 105)

   До заяви додаються такі документи:

   - копія паспорта військовослужбовця, призваного на військову службу по мобілізації на підставі Указів Президента України “Про часткову мобілізацію“, учасника антитерористичної операції та члена сім'ї, якщо заява подається останнім (1, 2, 11, 12 сторінки).

   - копія ідентифікаційного номера (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) військовослужбовця, призваного на військову службу по мобілізації на підставі Указів Президента України “Про часткову мобілізацію“, учасника антитерористичної операції та члена сім'ї, якщо заява подається останнім.

   - довідка, видана та скріплена печаткою уповноважених органів (зокрема Міністерства оборони України (військовими комісаріатами, військовими частинами тощо), Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій тощо або їх територіальними органами (надалі – уповноважені органи), про призов учасника антитерористичної операції на військову службу на виконання Указів Президента України від 17.03.2014 № 303/2014 “Про часткову мобілізацію“, від 06.05.2014 № 454/2014 “Про часткову мобілізацію“ та від 22.07.2014 № 607/2014 “Про часткову мобілізацію“.

  - копія свідоцтва про шлюб, копія свідоцтва про народження дітей (для осіб, зазначених у пункті 5 цього Порядку).

  - копія свідоцтва про народження військовослужбовця призваного на військову службу по мобілізації на підставі указів Президента України “Про часткову мобілізацію“, учасника антитерористичної операції (для осіб, зазначених у пунктах 6 ,7 цього Порядку).

   - копія свідоцтва про смерть військовослужбовця, призваного на військову службу по мобілізації на підставі Указів Президента України “Про часткову мобілізацію“, учасника антитерористичної операції (для членів сім’ї загиблих (померлих) під час участі в антитерористичній операції).

   -будинкова книга (для приватного житлового фонду), довідка про склад сім'ї (для державного житлового фонду).

   Під час подання копій документів заявники надають їх оригінали для огляду та засвідчення їх копій спеціалістом департаменту, який приймає документи від заявника.

 

   Телефони для консультацій 284187, 284168