Головна » Актуально » ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

КОМУ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ СУБСИДІЯ: за субсидією може звернутися один із членів сім'ї, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особові рахунки на оплату житлово-комунальних послуг, а також особи, які орендують житло на підставі письмового договору.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПОДАННЯ НА СУБСИДІЮ: тільки Заява та Декларація, бланки яких будуть доставлені Вам поштою. Для Вашої зручності, ми додаємо зразок та коротку інструкцію для заповнення Заяви та Декларації. Також бланки Заяви та Декларації можна отримати в департаменті соціальної політики. Усі інші відомості, необхідні для призначення субсидій, спеціалісти департаменту отримують самостійно (крім договору оренди житла (за його наявності) та довідок про доходи за три місяці (за бажанням громадян), а також, у випадку отримання доходів, інформація про які не може бути отримана за запитом департаменту.

КУДИ І ЯК ПОДАЮТЬСЯ ДОКУМЕНТИ НА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ: заповнені Заяву і Декларацію Ви можете надіслати поштою або особисто звернутись до департаменту соціальної політики та філій, де Вас проконсультують. Прийом здійснюється за адресами: пр-т Волі, 4а (телефон для консультацій 284161); пр-т Соборності, 18 (філія № 1, телефон для консультацій 774471); вул. Бенделіані, 7 (філія № 2, телефон для консультацій 265961).

ХТО ОТРИМУЄ СУБСИДІЮ АВТОМАТИЧНО БЕЗ ПОДАННЯ ЗАЯВИ ТА ДЕКЛАРАЦІЇ: громадянам, які одержують субсидію зараз, а також, яким субсидія не вийшла по розрахунку, не потрібно подавати заяву та декларацію. Субсидія зазначеним домогосподарствам вже призначена, на опалювальний сезон буде розрахована автоматично. Після закінчення терміну отримання субсидії департамент соціальної політики самостійно здійснює розрахунок субсидії на наступний період.

ГРОМАДЯНАМ, ЯКИМ СУБСИДІЯ ПРИЗНАЧЕНА ЗА РІШЕННЯМ КОМІСІЇ, після закінчення терміну необхідно звернутись до департаменту із Заявою та Декларацією.

ПРИ ЗМІНІ СКЛАДУ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ у житловому приміщенні осіб (фактично проживаючих — для орендарів) необхідно звернутись до департаменту із Заявою та Декларацією для призначення субсидії на наступний термін.

ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ЗА НОВИМ ПОРЯДКОМ ВЖЕ ЗВЕРТАЛИСЬ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ АБО ЯКИМ БУВ ЗРОБЛЕНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ ПЕРЕРАХУНОК СУБСИДІЇ, ЗВЕРТАТИСЬ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ СУБСИДІЇ НЕ ПОТРІБНО.

 

 

Департамент соціальної політики