Головна » Актуально » Інформація Луцької міської ради про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

Інформація Луцької міської ради про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

      1. Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, які пропонуються для продажу у власність та користування (право оренди) на земельних торгах.

       2. Дані про земельні ділянки:

       1) м. Луцьк, вул. Ветеранів, орієнтовна площа – 0,14 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень (продаж земельної ділянки у власність).

       2) м. Луцьк, вул. Глушець, орієнтовна площа – 0,08 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень (продаж земельної ділянки у власність).

       3) м. Луцьк, вул. Єршова, орієнтовна площа – 0,25 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єкту автосервісу (продаж земельної ділянки у власність).

       4) м. Луцьк, вул. Єршова, орієнтовна площа – 0,25 га, цільове призначення – для розташування стоянки та споруд для зберігання транспортних засобів (продаж права оренди).

       5) м. Луцьк, вул. Ківерцівська, орієнтовна площа – 0,07 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єкту автосервісу (продаж земельної ділянки у власність).

       6) м. Луцьк, вул. Львівська, орієнтовна площа – 0,04 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування закладу торгівлі або закладу громадського харчування (продаж земельної ділянки у власність).

       7) м. Луцьк, вул. Мамсурова, орієнтовна площа – 0,52 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування виробничих та складських приміщень (продаж земельної ділянки у власність).

       8) м. Луцьк, вул. Ранкова, орієнтовна площа – 0,16 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування виробничих та складських приміщень (продаж земельної ділянки у власність).

       3. Строк подання конкурсної документації: з 26 вересня 2013 року до 30 жовтня 2013 року (включно).

       4. Поштова адреса, за якою подаються документи:

       43025, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, Управління земельних ресурсів Луцької міської ради, каб. 21.

       5. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбувся 07 листопада 2013 року об 11.00 за адресою: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 21, Луцька міська рада (зал засідань міської ради).

      6. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

       м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 21.

       Телефон для довідок: (0332) 777-872.

      Результат:

       Конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою визнано таким, що не відбувся, в зв’язку з відсутністю надходження на адресу Луцької міської ради конкурсної документації від виконавців послуг (Протокол № 2 від 07.11.2013 конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів Луцької міської ради).