Головна » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ (проект), що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 21-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ (проект), що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 21-ої сесії міської ради

1. Про затвердження на 2017 рік переліку видів робіт та об’єктів міста для відбування громадських робіт засудженими та порушниками.

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович - директор департаменту економічної політики

 

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.02.2012 № 21/32 «Про врегулювання оренди нерухомого майна територіальної громади м. Луцька».

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна - начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

3. Про надання згоди на прийняття у міську комунальну власність основних засобів (огорожа металева, огорожа металева (сітка), ворота металеві, металева хвіртка).

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна - начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

4. Про встановлення надбавки заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Яковлеву Т.В.

Доповідає: Гудима Віра Михайлівна - начальник відділу кадрової роботи та нагород

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

5. Про надання громадянці Майбороді Вікторії Марківні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування частини будівлі центрального складу на вул. Трункіна, 12.

 

6. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КРОК-42» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  багатоквартирного будинку на вул. Кравчука, 42а.

 

7. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КРИВИЙ ВАЛ, 4» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кривий Вал, 4.

 

8. Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Мрія-Луцьк» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку на вул. Богомольця, 2а.

 

9. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» в постійне користування земельної ділянки для обслуговування будівлі підвищуючої насосної станції ІІІ підйому питної води на вул. Гетьмана     Сагайдачного, 2в.

 

10. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» в постійне користування земельної ділянки для обслуговування будівлі підвищуючої насосної станції ІІІ підйому питної води на вул. Гордіюк, 20г.

 

11. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» в постійне користування земельної ділянки для обслуговування будівлі підвищуючої насосної станції ІІІ підйому питної води на вул. Ковельській, 64б.

 

12. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» в постійне користування земельної ділянки для обслуговування каналізаційних насосних станцій на вул. Корольова, 9а.

 

13. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» в постійне користування земельної ділянки для обслуговування будівлі підвищуючої насосної станції ІІІ підйому питної води на вул. Липовецькій, 10в.

 

14. Про надання комунальному підприємству «Луцькводоканал» в постійне користування земельної ділянки для обслуговування будівлі підвищуючої насосної станції ІІІ підйому питної води на пр-ті Президента Грушевського, 1г.

 

15. Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЦЕРКВИ ІСУСА ХРИСТА СВЯТИХ ОСТАННІХ ДНІВ В УКРАЇНІ» в постійне користування земельної ділянки для обслуговування адміністративного приміщення на вул. 8-го Березня, 5.

 

16. Про надання громадянці Голубській В.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Гущанській, 16.

 

17. Про надання громадянину Голубському О.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Гущанській, 16.

 

18. Про надання громадянці Срібній А.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» №528.

 

19. Про надання громадянці Юровчик А.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Винниченка, 25а, гараж №4.

 

20. Про надання громадянці Кріль О.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Клима Савура, 31, гараж №1.

 

21. Про передачу громадянину Ващуку М.Н. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гірній, 27.

 

22. Про передачу громадянці Ткачук Є.С. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Григорія Гуляницького, 10.

 

23. Про передачу громадянці Харчук Л.А. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Довженка, 42а.

 

24. Про передачу громадянину Філатову В.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Миру, 46.

 

25. Про передачу громадянину Келдішвілі Г.Г. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тарасова, 35.

 

26. Про передачу громадянину Шульжуку А.П. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шопена, 3а.

 

27. Про передачу громадянам Храмцовій А.В., Полеводі С.О., Полеводі П.Б. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ковельській, 75.

 

28. Про передачу громадянам Третяку О.Ю., Бондирі В.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гірній, 14а.

 

29. Про передачу громадянам Рижуку А.П., Сісталюку В.Б., Сісталюк М.В., Сісталюку О.Б. безоплатно у спільну часткову власність  земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Декабристів, 2.

 

30. Про передачу громадянам Андрієвичу В.Є., Михиринському А.А. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубовій, 9.

 

31. Про передачу громадянам Бардась С.А., Кушніруку В.А. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на   вул. Ніла Хасевича, 11.

 

32. Про передачу громадянці Власюк О.Е. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» №412.

 

33. Про передачу громадянці Стичук С.Й. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Львівській в садівничому товаристві «Світанок» № 357.

 

34. Про передачу громадянину Бондаруку О.М. безоплатно у власність земельної ділянки для обслуговування гаража на вул. Винниченка, 25а, гараж №7.

 

35. Про надання громадянці Городинській Г.І. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Говорова.

 

36. Про надання громадянці Ткачук І.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Говорова.

 

37. Про надання громадянину Орлову І.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській.

 

38. Про надання громадянці Літушко В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській.

 

39. Про надання громадянину Чернічкіну С.В. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській.

 

40. Про надання громадянину Долінському Ю.В. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лєскова.

 

41. Про надання громадянину Лизогубцю П.В. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій.

 

42. Про надання громадянам Савонюк Н.І., Шевчуку С.В. у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 18а.

 

43. Про надання громадянину Матіюку П.М. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мисливській, 10б.

 

44. Про надання громадянину Ковальцю В.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Глибокій, 28.

 

45. Про надання громадянці Біньковській В.В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 76а.

 

46. Про надання громадянці Сулік Г.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Вовчка, 21б.

 

47. Про надання громадянці Колесніковій Н.Ю. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 8.

 

48. Про надання громадянину Колеснікову М.Ю. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 8а.

 

49. Про надання громадянці Жникіній А.П. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій, 3а.

 

50. Про затвердження громадянці Бойчук Л.Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 139/671.

 

51. Про затвердження громадянці Стоянович Т.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 154/12.

 

52. Про поновлення договору оренди землі ТОВ ФІРМІ «ПРОДТЕХОПТТОРГ» ЛТД для будівництва та обслуговування виробничих приміщень на вул. Теремнівській, 57 (площею 0,1375 га).

 

53. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Линнику Б.М. для обслуговування виробничих приміщень на вул. Індустріальній, 6 (загальною площею 0,1108 га, частка ФОП Линника Б.М. – 38/100, що становить 0,0421 га).

 

54. Про надання ТзОВ «СПЕКТР ЦЕНТР» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на місцевості) на вул. Привокзальній, 12 (площею                3,2877 га).

 

55. Про надання фізичній особі-підприємцю Колодніцькій І.К. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Львівській, 29в (площею 0,0036 га).

 

56. Про надання фізичній особі-підприємцю Чахрайчук О.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Ковельській, 45а (площею 0,0060 га).

 

57. Про надання громадянці Тілкавашвілі М.Р. дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Глушець, 1а (площею 0,0411 га).

 

58. Про надання громадянину Николайчуку І.Л., фізичній особі-підприємцю Сергійчук О.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Карбишева, 2в (площею 0,0052 га).

 

59. Про надання громадянину Чернецькому О.С. дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Мисливській, 1 (площею 0,0297 га).

 

60. Про надання ПП «ВЕСТРЕМ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на місцевості) на вул. Ціолковського, 17 (площею                0,1689 га).

 

61. Про надання ТзОВ «КФ «ЛЕВІТ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на місцевості) на вул. Ціолковського, 17 (площею                0,1153 га).

 

62. Про надання ПП «ВІО» дозволу на розроблення технічної   документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Авіаторів, 1 (площею  1,3470 га).

 

63. Про надання підприємству «ЛОГОС-ЕКО» у формі ТзОВ дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на місцевості) на вул. Зв’язківців, 3 (площею  0,3590 га).

 

64. Про надання громадянину Свіреню В.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на  місцевості) на вул. Замковій, 4 (площею  0,0050 га).

 

65. Про надання громадянину Михайловському М.П. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування приміщення художньої майстерні на  вул. Макарова, 64 (орієнтовною площею 0,02 га).

 

66. Про надання ТзОВ «ЗАХІД ІНВЕСТ+» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування офісного приміщення на вул. Коперника, 25 (площею 0,0488 га).

 

67. Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ЦЕРКВИ ІСУСА ХРИСТА СВЯТИХ ОСТАННІХ ДНІВ В УКРАЇНІ» на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування адміністративного приміщення на вул. 8-го Березня, 5 (площею 0,0106 га).

 

68. Про надання згоди ТДВ «ВОЛИНЬАВТОТРАНС» на передачу в суборенду громадянці Сладковській О.О. частини орендованої земельної ділянки для обслуговування адміністративної будівлі на вул. Трункіна, 3 (частина площею 0,0324 га від загальної площі 0,1623 га).

 

69. Про скасування пунктів 2-4 рішення міської ради від 01.04.2010 № 56/99 «Про надання земельної ділянки на умовах оренди підприємцю Рясик А.В. для будівництва (реконструкції) та обслуговування офісного приміщення на вул. Рівненській, 3б».

 

70. Про надання громадянці Лобацькій М.О. згоди на поділ  орендованої земельної ділянки комунальної власності на вул. Копачівській, 4 (загальною площею 0,0331 га, а саме: земельна ділянка 1 – площею 0,0046 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0285 га).

 

71. Про поновлення договору оренди землі громадянину Сохацькому О.Я. для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Гордіюк, 20б, гараж № 2 (площею 0,0023 га).

 

72. Про поновлення договору оренди землі громадянці Ройко Ф.І. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Макарова, 62а (площею 0,0036 га).

 

73. Про поновлення договору оренди землі громадянину Новаку С.В. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Хотимській, 19/1,3 (площею 0,0012 га).

 

74. Про поновлення договору оренди землі громадянам Гесть Л.П., Гесть В.А. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 103 (площею 0,0130 га).

 

75. Про поновлення договору оренди землі громадянці Руднік Н.В. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Рахманінова, 2 (площею 0,0084 га).

 

76. Про поновлення договору оренди землі громадянці Тіярі В.А. в  межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 25 (площею 0,0102 га).

 

77. Про поновлення договору оренди землі громадянці Тіярі В.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 25 (площею 0,0231 га).

 

78. Про поновлення договору оренди землі громадянам Брайловській Н.Д., Брайловській Н.М., Брайловському Т.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 17/1 (площею 0,0438 га).

 

79. Про надання громадянам Сікорі О.Р., Юхимук Г.М. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на                        вул. Даньшина, 46/1,3 (загальною площею 0,0677 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,0037 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0640 га).

 

80. Про надання громадянину Фесюку В.О. дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Прасолів, 18 (площею 0,0038 га).

 

81. Про надання громадянці Антошків Л.П. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Клима Савура, 77 (площею 0,0059 га).

 

82. Про надання громадянці Михайличенко Л.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на                         вул. Руданського, 16 (загальною площею 0,4274 га, з них: земельна ділянка 1 площею – 0,4116 га, земельна ділянка 2 площею – 0,0158 га).

 

83. Про надання громадянину Нестеруку С.В. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Чернишевського, 64 (загальною площею 0,0149 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,0074 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0075 га).

 

84. Про надання громадянину Поручніку В.Є. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Теремнівській, 29 (площею 0,0696 га).

 

85. Про надання громадянину Ліпяніну В.Й. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Гущанській, 63/2 (площею 0,1125 га).

 

86. Про надання громадянину Собуцькому Р.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Потебні (орієнтовною площею 0,004 га).

 

87. Про надання громадянину Скучинському Є.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Потебні (орієнтовною площею 0,004 га).

 

88. Про надання громадянину Гарбарчуку А.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Потебні (орієнтовною площею 0,004 га).

 

89. Про надання громадянину Грушці Г.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Потебні (орієнтовною площею 0,006 га).

 

90. Про надання громадянці Смольяніновій В.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ківерцівській, 31 (орієнтовною площею 0,045 га).

 

91. Про відмову громадянину Волинчуку В.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прасолів, 30 (орієнтовною площею 0,025 га).

 

92. Про надання громадянину Тимощуку В.М. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нікішева, 6 (площею 0,0060 га).

 

93. Про надання громадянам Жаловазі Ю.А., Митрофанюк Ж.Л., Степанюку О.Л. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гетьмана Мазепи, 10а (площею 0,0365 га).

 

94. Про надання громадянам Онищуку А.Л., Слободі Г.М., Радчуку Я.А., Аніскову О.Л. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Петрова, 8 (площею 0,1003 га).

 

95. Про надання громадянину Ремінському В.М. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 34 (площею 0,0192 га).

 

96. Про надання громадянину Макарчуку В.А. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування металевого гаража на вул. Гетьмана Мазепи (орієнтовною площею 0,01 га, підготовлено постійною комісією).

 

97. Запити.

 

98. Різне.