Головна » Актуально » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 24-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 24-ої сесії міської ради

31.05.2017

10.00

 

 

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.01.2017 № 17/12 «Про бюджет міста Луцька на 2017 рік» з врахуванням змін, внесених рішеннями від 25.01.2017 № 18/2, від 21.03.2017 № 20/10, від 06.04.2017 № 22/6, від 26.04.2017 № 23/6.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету

 

2. Про звільнення від сплати земельного податку. 

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету

 

3. Про інформацію директора КП «Луцьке підприємство електротранспорту».

Доповідає: Грицюк Ігор Вікторович - директор КП «Луцьке підприємство електротранспорту»

 

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки, яка затверджена рішенням міської ради від 28.10.2015 № 80/12.

Доповідає: Книш Тетяна Володимирівна - директор департаменту соціальної політики

 

5. Про затвердження статуту Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування у новій редакції.

Доповідає: Цетнар Василь Павлович – директор Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування

 

6. Про передачу мереж господарсько-побутової каналізації, зливової, телефонізації та тротуару на вул. Набережній, 8а.

Доповідає: Карабан Леонід Васильович – начальник управління капітального будівництва

 

7. Про безоплатну передачу інженерних мереж.

Доповідає: Крась Юрій Ігорович - директор департаменту житлово-комунального-господарства

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

8. Про надання громадянці Бабиляс Софії Іванівні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування ремонтно-монтажного комбінату на вул. Вахтангова, 12б.

 

9. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «П’ЯТНИЦЬКЕ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку, господарських будівель і споруд на вул. П’ятницька гірка, 15.

 

10. Про   внесення   змін  до  рішення  міської ради від 25.01.2017 № 18/23 «Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО       БУДИНКУ «БРАТСЬКИЙ МІСТ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та   обслуговування багатоквартирного будинку на вул. Ковельській, 9».

 

11. Про надання державі Україна в особі Міністерства освіти і науки України дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будинку офіцерів, господарських будівель і споруд  на вул. Винниченка, 8.

 

12. Про   надання  РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА «СУРБ САРГІЗ» УКРАЇНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ВІРМЕНСЬКОЇ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ЦЕРКВИ М. ЛУЦЬКА) дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування храму з господарськими приміщеннями на    вул. Окружній.

 

13. Про припинення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ВІЗАР” права постійного користування земельною ділянкою на вул. Рівненській, 10.

 

14. Про надання громадянину Маркову В.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Будівельників, 13, гараж №15.

 

15. Про передачу громадянці Копач О.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 91.

 

16. Про передачу громадянці Пахольчук З.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Балтійській, 4.

 

17. Про передачу громадянці Борозенець А.А. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Потебні, 7.

 

18. Про передачу громадянину Фурманюку П.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишенського, 6а, 6б.

 

19. Про передачу громадянам Бакуну І.С., Назаруку С.С. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Балківській, 18.

 

20. Про передачу громадянам Салу М.Б., Мазурцю Р.А., Мазурець І.А., Мазурцю В.А. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Григорія Гуляницького, 8.

 

21. Про передачу громадянам Возняк Н.Д., Свистак А.О., Свистаку Л.О. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Добролюбова, 4.

 

22. Про передачу громадянам Саковцю Б.П., Уматовій О.П. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Козацькій, 4.

 

23. Про передачу громадянам Сущук Г.В., Самчук Ю.П. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Олександра Богачука, 48.

 

24. Про передачу громадянам Черкаській Р.С., Мартинюку В.В., Мартинюку Л.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Янки Купали, 6.

 

25. Про передачу громадянам Оліщук С.В., Мазурку С.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Володимирській, 38.

 

26. Про надання громадянці Жук В.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Польовій.

 

27. Про надання громадянину Горанському Ю.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Руданського.

 

28. Про надання громадянину Долінському Ю.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лєскова.

 

29. Про надання громадянину Кирилюку Ю.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вахтангова.

 

30. Про надання громадянці Приймачок О.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Заньковецької.

 

31. Про надання громадянину Чернеті О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Селищній.

 

32. Про надання громадянину Тарасюку В.В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Вовчка, 23б.

 

33. Про надання громадянину Ковальцю В.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Глибокій, 28.

 

 34. Про затвердження громадянину Мітлошу О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 145/15.

 

35. Про поновлення договору оренди землі ТОВ «БУД-ТРЕЙД» для будівництва та обслуговування багатоповерхового житлового будинку з торгово-офісними приміщеннями на пр-ті Волі, 44а (площею 0,2012 га).

 

36. Про поновлення договору оренди землі фізичній-особі підприємцю Шульгач О.Н. для будівництва та обслуговування торгового павільйону на вул. Конякіна, 14л (площею 0,0041 га).

 

37. Про поновлення договору оренди землі фізичній-особі підприємцю Гуляєвій Т.Р. для обслуговування продовольчого магазину-павільйону в критій зупинці громадського транспорту на пр-ті Молоді, 10д (площею 0,0034 га).

 

38. Про поновлення договору оренди землі ПрАТ «СЯЙВО» для будівництва та обслуговування виробничих приміщень на вул. Мамсурова, 12д (площею 0,2095 га).

 

39. Про поновлення договору оренди землі обслуговуючому кооперативу «Синтетик-2» для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Карбишева, 6а (площею 0,4600 га).

 

40. Про поновлення договору оренди землі АТ «СІЛЬПО РІТЕЙЛ» для обслуговування торгового закладу та парковки автотранспорту на  вул. Кравчука, 23 (площею 0, 1109 га).

 

41. Про поновлення договору оренди землі АТ «СІЛЬПО РІТЕЙЛ» для обслуговування торгового закладу на вул. Кравчука, 23 (площею 0, 0307 га).

 

42. Про надання фізичній особі-підприємцю Пазин А.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 76л (площею 0,0041 га).

 

43. Про надання фізичній особі-підприємцю Пазин А.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Володимирській, 59а (площею 0,0041 га).

 

44. Про надання громадянці Тілкавашвілі М.Р. дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Глушець, 1а (площею 0,0411 га).

 

45. Про надання громадянці Дорошенко О.В. дозволу  на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Винниченка, 30б (площею 0,0016 га).

 

46. Про надання фізичній особі-підприємцю Лешику І.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Конякіна, 14к (площею 0,0050 га).

 

47. Про надання фізичній особі-підприємцю Ковтуновічу О.О. (громадянин Республіки Білорусь) дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Лідавській, 13 (площею 0,0044 га).

 

48. Про надання ТзОВ «ХК «ЄВРОХОЛДІНГ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 10 (площею 0,1370 га).

 

49. Про надання ТзОВ «ТРАНС КАПІТАЛ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування автомагазину на вул. Карпенка-Карого, 10 (площею 0,0779 га).

 

50. Про надання фізичній особі-підприємцю Колодніцькій І.К. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування критої зупинки  громадського  транспорту з торговим павільйоном на вул. Львівській, 61г (орієнтовною площею 0,0035 га).

 

51. Про надання ПП «КРУК» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування виробничої будівлі на вул. Георгія Гонгадзе, 21 (площею 0,0422 га).

 

52. Про надання фізичній-особі підприємцю Семенюку Ю.О. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражів по ремонту та обслуговуванню автомобілів на вул. Конякіна, 2б (площею 0,1252 га).

 

53. Про надання згоди ТЗОВ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЛОГІСТИКИ ТА ДИСТРИБ’ЮЦІЇ» на передачу в суборенду фізичній особі-підприємцю Подзізею О.Г. частини орендованої земельної ділянки для обслуговування офісно-складських приміщень на вул. Карбишева, 1 (частина площею 0,0524 га від загальної площі 0,9925 га).

 

54. Про поновлення договору оренди землі громадянину Ваколюку Б.Ф.  для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і  споруд  на вул. Героїв УПА, 54 (площею 0,1069 га).

 

55. Про поновлення договору оренди землі громадянину Панечку Л.І. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд на вул. Прасолів, 8 (площею 0,0022 га).

 

56. Про надання громадянам Кучеру І.В., Лузарєвій В.В., Черніцовій О.А.  дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. В’ячеслава Хурсенка, 8 (площею 0,0600 га).

 

57. Про надання громадянці Дудці О.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Вишківській, 45б (площею 0,0060 га).

 

58. Про надання громадянам Карнак В.Є., Крівицькій О.Є., Чайці Ю.Є. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Підгаєцькій, 14, 14а (площею 0,0094 га).

 

59. Про надання  громадянам  Новак Н.М., Новак І.В. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Макарова, 64/2 (загальною площею 0,0442 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,0389 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0053 га).

 

60. Про надання громадянці Ричко С.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Потебні (орієнтовною площею 0,005 га).

 

61. Про надання громадянці Янюк Н.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Конякіна (орієнтовною площею 0,01 га).

 

62. Про надання громадянину Мельнику Б.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Конякіна (орієнтовною площею 0,01 га).

 

63. Про надання громадянам Гесть Л.П., Гесть В.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 103 (площею 0,0412 га).

 

64. Про відмову громадянину Сахно О.В. у наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для встановлення  та обслуговування металевого  гаража на вул. Ковельській (орієнтовною площею 0,004 га).

 

65. Про відмову громадянину Семенюку А.М. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування металевого гаража на вул. Ковельській (орієнтовною площею 0,004 га).

 

66. Про надання громадянину Клімащуку І.В.  на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Рахманінова, 1 (площею 0,0055 га).

 

67. Про надання громадянам Онищуку А.Л., Слободі Г.М., Радчуку Я.А., Аніскову О.Л. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на                      вул. Петрова, 8 (площею 0,1003 га).

 

68. Про надання громадянці Снітко Л.П. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого  будинку, господарських  будівель  і споруд на вул. Гнідавській, 20 (площею 0,0196 га).

 

69. Про надання  громадянці  Снітко Л.П. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гнідавській, 20 (площею 0,0089 га).

 

70. Про дострокове припинення громадянину Голубському О.О. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва  та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 16 (площею 0,0531 га, кадастровим номером 0710100000:33:025:0131).

 

71. Про дострокове припинення громадянину Голубському О.О. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва  та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 16 (площею 0,0531 га, кадастровим номером 0710100000:33:025:0132).

 

72. Запити.

 

73. Різне.