Головна » Актуально » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 26-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 26-ої сесії міської ради

29.06.2017

 10.00

1.Про утворення юридичного департаменту Луцької міської ради.

Доповідає: Максим’як Андрій Віталійович – начальник юридичного управління

 

2.Про критерії обов’язковості утворення наглядової ради в комунальних унітарних підприємствах.

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович – директор департаменту економічної політики

 

3.Про внесення змін до рішення Луцької міської ради від 28.05.2015 № 74/96 «Про продовження терміну дії Програми  відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами на 2013-2015роки».

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

4. Про внесення змін до рішення Луцької міської ради від 24.12.2014 № 68/97 «Про програму сприяння діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на території міста Луцька на 2015-2019 роки.

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

5.Про затвердження Положення про департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради в новій редакції.

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

6.Про погодження переліку спортивних об'єктів, які потребують модернізації, капітального ремонту, будівництва за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян у місті Луцьку на 2017-2020 роки.

Доповідає: Волинець Юрій Йосипович – начальник управління з питань фізичної культури та спорту

 

7.Про затвердження Статуту комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат Луцької міської ради у новій редакції».

Доповідає: Лещенко Зіновія Богданівна – начальник управління освіти

 

8.Про сприяння членам міської громади Луцька в реалізації ними інструментів громадської участі.

Доповідає: Гайдучик Ірина Іванівна - голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії

Співдоповідач: Шелеп Михайло Романович – громадський діяч

 

9.Про затвердження Положення про проведення допорогових закупівель застосуванням електронної системи закупівель.

Доповідає: Мовяк Анна Володимирівна – депутат міської ради

 

10.Про створення Експертної робочої групи з питань розвитку і збереження історичного середовища м. Луцька

Доповідає: Данильчук Павло Петрович – депутат міської ради

 

11.Про внесення змін до Програми впорядкування малих архітектурних форм, тимчасових споруд, металевих та дерев’яних конструкцій на території міста Луцька на 2017 рік, затвердженої рішенням міської ради від 12.01.2017 № 17/5.

Доповідає: Сиротинська Юлія Ярославівна – директор департаменту муніципальної поліції

 

12.Про передачу нежитлового приміщення (котельня) на   вул. Богдана Хмельницького, 12.

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

      13.Про зарахування вартості ремонтних робіт в рахунок орендної плати за нежитлове приміщення, що на вул. Гордіюк, 39.

       Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

        14.Про включення нежитлового приміщення загальною площею 11,3 кв.м на вул. Червоного Хреста, 16 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу.

        Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

        15.Про включення нежитлових приміщень загальними площами  16,6 кв.м та 23,3 кв.м на вул. Лесі Українки, 37 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом проведення аукціону.

       Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

       16.Про надання пільг по орендній платі за нежитлове приміщення, що на вул. Драгоманова, 1, громадській організації “Волинське об’єднання ветеранів, інвалідів та потерпілих на виробництві “ЗАХИСТ”.

         Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

       17.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2015 № 80/12.

         Доповідає: Книш Тетяна Володимирівна – директор департаменту соціальної політики

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

      18.Про надання товариству з обмеженою відповідальністю “Міленіум” дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування макаронної фабрики та млина на вул. Ранковій, 26.

 

    19.Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «МОЛОДІЖНЕ» у власність земельної ділянки для будівництва та   обслуговування багатоквартирного жилого будинку на вул. Липинського, 5.

     20.Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «КЛИМА САВУРА 31» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку, господарських будівель і споруд на вул. Клима Савура, 31.

 

     21.Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ  БАГАТОКВАРТИР-НОГО БУДИНКУ «ГАРМОНІЯ-ЛУЦЬК» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку на вул. Ковельській, 18.

 

     22.Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ  БАГАТОКВАРТИР-НОГО БУДИНКУ «КОПЕРНІКА 41» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку, господарських будівель і споруд на вул. Коперника, 41.

 

      23.Про надання громадянину Сидоруку Т.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Верещагіна, 11.

 

      24.Про надання громадянці Сух І.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві “Маяк”№759.

 

     25.Про надання громадянину Шевчику С.Б. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» №1108.

 

    26.Про надання громадянці Прач С.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» №1153.

 

    27.Про надання громадянину Кот Н.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Даргомижського,  гараж 3-а.

 

    28.Про надання громадянці Кузьменко М.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою    щодо встановлення (відновлення)   меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) на вул. Костопільській, гараж 8-а.

 

    29.Про передачу громадянці Бойко Н.Я. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Данила Шумука, 3.

 

    30.Про передачу громадянину Гамоніна Ю.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Даньшина, 5.

 

    31.Про передачу громадянину Чалайдюку В.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на пров. 4-ому Малоомелянівському, 3.

 

     32.Про передачу громадянці Матвійчук О.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд на вул. Наталії Ужвій, 20.

 

     33.Про передачу громадянину Заброцькому О.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нікішева, 15.

 

      34.Про передачу громадянину Саві В.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Садовій, 27.

 

     35.Про передачу громадянину Березі І.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 9.

 

      36.Про передачу громадянам Лихограю В.В., Політаєву В.Л., Калішаку П.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Баранова, 54.

 

       37.Про передачу громадянам Шевчук С.М., Шевчуку В.М., Петрусюк О.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гнідавській, 62.

 

      38.Про передачу громадянам Кириченку Р.К., Тиновській В.Т. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Механічній, 15.

 

       39.Про передачу громадянам Венцелю В.С., Венцелю Ю.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та  обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Пирогова, 48.

 

       40.Про передачу громадянам Корсюк Т.К., Корсюку В.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сковороди, 7.

 

        41.Про передачу громадянам Слупській Т.В., Козак Н.В., Соняк Г.В., Гопанчук Г.М. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ставки, 12.

 

        42.Про надання громадянину Гайдучику М.Й. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Запорізькій.

 

      43.Про надання громадянці Колесніковій Н.Ю. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 8.

 

      44.Про надання громадянину Колеснікову М.Ю. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 8а.

 

      45.Про надання громадянці Сулік Г.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Вовчка, 21б.

 

      46.Про затвердження громадянину Глівчуку О.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Володимирській, 82/334.

 

      47.Про надання фізичній особі-підприємцю Юзві Р.С. згоди на поділ орендованої земельної ділянки на вул. Карпенка-Карого, 7а.

 

      48.Про надання  ОК «ЛУЦЬКИЙ ДІМ» згоди на поділ орендованої земельної ділянки на вул. Зацепи.

 

      49.Про поновлення договору оренди землі ПП «РЕММЕБЛІ» для обслуговування торгово-розважального центру з автостоянками та підпірної стінки на вул. Сухомлинського, 1 (площею 0,5095 га).

 

      50.Про поновлення договору оренди землі ПП «ПАЛ ПАЛИЧ» для обслуговування торгового павільйону в критій зупинці громадського транспорту на пр-ті Соборності, 20в (площею 0,0042 га).

 

       51.Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Шугаю П.В. для обслуговування ринку «Шанс» на вул. Кравчука (площею 0,0266 га).

 

       52.Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Шугаю П.В. для обслуговування ринку «Шанс» на вул. Кравчука (площею 0,0115 га).

 

       53.Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Шугаю П.В. для обслуговування ринку «Шанс» на вул. Кравчука (площею 0,1076 га).

 

       54.Про надання ТзОВ «СПЕКТР ЦЕНТР» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Привокзальній, 12 (площею 3,2877 га).

 

       55.Про надання ПП «ВЕСТРЕМ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на місцевості) на вул. Ціолковського, 17 (площею  0,1689 га).

 

        56.Про надання Акціонерному банку «Південний» дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 1а (площею 0,0047 га).

 

       57.Про надання громадянину Павлюку Ф.О. дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Карпенка-Карого, 7 (площею 0,1709 га).

 

       58.Про надання фізичним особам-підприємцям Мамцю В.В., Поплавському В.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 44 (площею 0,0033 га).

 

       59.Про надання громадянам Лотишу Е.П., Тонюк О.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на  вул. Замковій, 1б (загальною площею 0,0263 га: земельна ділянка 1 – площею 0,0043 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0220 га).

 

       60.Про скасування пунктів 2-5 рішення міської ради від 25.01.2017  № 18/63 «Про надання громадянам Шевчук В.В., Шевчук Я.О., Шевчуку Д.О. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування автомайстерні з влаштуванням автомобільної стоянки на вул. Окружній, 34а».

 

        61.Про надання громадянці Кухарук В.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Окружній, 34а (площею 0,5391 га).

 

         62.Про надання ТзОВ «Торговий дім Любарт» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування станції технічного обслуговування на вул. Карпенка-Карого, 1б (площею 0,0795 га).

 

        63.Про надання ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування нафтобази на вул. Єршова, 1 (площею 8,1651 га).

 

        64.Про надання ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування нафтобази на вул. Єршова, 1 (площею 0,0837 га).

 

        65.Про надання ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування залізничної колії на вул. Єршова, 1 (площею 1,4742 га).

 

        66.Про надання громадянці Герштанській О.І. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування павільйону-перукарні в критій зупинці громадського транспорту на вул. Дубнівській, 28а (площею 0,0085 га).

 

         67.Про внесення змін в рішення міської ради від 29.10.2014 № 65/74 «Про внесення змін та доповнень в рішення та додаток до рішення міської ради від 22.11.2002 № 3/7.15 «Про затвердження проекту відведення та надання відкритому акціонерному товариству «Волиньобленерго» земельних ділянок на умовах оренди» (зміна назви товариства).

 

        68.Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 22.11.2002 № 3/7.15 «Про затвердження проекту відведення та надання відкритому акціонерному товариству «Волиньобленерго» земельних ділянок на умовах оренди» (вул. Ветеранів, 17в).

 

       69.Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 22.11.2002 № 3/7.15 «Про затвердження проекту відведення та надання відкритому акціонерному товариству «Волиньобленерго» земельних ділянок на умовах оренди» (вул. Авіаторів, 2в).

 

      70.Про внесення змін і доповнень в рішення та додаток до рішення Луцької міської ради від 28.03.2007 № 12/170 «Про надання земельної ділянки на умовах оренди ВАТ «Волиньобленерго» для обслуговування   ТП-469 на вул. Липинського, 1а».

 

      71.Про скасування рішення міської ради від 30.07.2015 № 76/90 «Про надання ТЗОВ «ВОЛИНЬ-АВТОПАРК дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування авторинку з існуючими будівлями на вул. Єршова, 6».

 

        72.Про поділ земельної ділянки комунальної власності на вул. Ковельській, 134/1 (загальною площею 0,1202 га: земельна ділянка № 1 - площею 0,1000 га; земельна ділянка № 2 - площею 0,0202 га).

 

        73. Про поділ земельної ділянки комунальної власності на вул. Наливайка, 30а (загальною площею 0,2028 га: земельна ділянка № 1 - площею 0,1000 га; земельна ділянка № 2 - площею 0,0990 га; земельна ділянка № 3 - площею 0,0038 га).

 

       74.Про поновлення договору оренди землі громадянці Гаврук В.М. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд на вул. Поліська Січ, 3 (площею 0,0019 га).

 

       75.Про поновлення договору оренди землі громадянину Ярчуку В.П. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських  будівель  і  споруд на вул. Гризодубової, 10 (площею 0,0025 га).

 

       76.Про поновлення договору оренди землі громадянину Доскочу В.Г. для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Гордіюк, 20б, гараж № 1 (площею 0,0023 га).

 

       77.Про поновлення договору оренди землі громадянам Суворовій В.П.,  Литвинюку Д.М., Корольчук О.М., Литвинюку П.В., Стадницькій А.В., Литвинюку І.В. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 33 (площею 0,0074 га).

 

      78.Про поновлення договору оренди землі громадянці Пантелеймонюк Л.В. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Володимирській, 68 (площею 0,0162 га).

 

      79.Про поновлення договору оренди землі громадянам Борис Н.К., Андрієвич С.Й., Куляші Л.Й., Куляші О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старицького, 12 (площею 0,0239 га).

 

       80.Про поновлення договору оренди землі громадянам Лисоченко В.В., Лисоченку І.Г., Воробей В.Л., Вороб’єві А.А., Левчук Л.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Качалова, 2 (кадастровим номером 0710100000:31:004:0044) (площею 0,0164 га).

 

        81.Про поновлення договору оренди землі громадянам Лисоченко В.В., Лисоченку І.Г., Воробей В.Л., Вороб’єві А.А., Левчук Л.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на                     вул. Качалова, 2 (кадастровим номером 0710100000:31:004:0045) (площею 0,0164 га).

 

       82.Про поновлення договору оренди землі громадянам Гірчій О.Є., Борису О.О. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку,  господарських  будівель і  споруд на вул. Ківерцівській, 57 (площею 0,0234 га).

 

       83.Про поновлення договору оренди землі громадянці Пилипчук В.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Наливайка, 49 (площею 0,0246 га).

 

        84.Про поновлення договору оренди землі  громадянці Пилипчук В.А. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Наливайка, 49 (площею 0,0172 га).

 

        85.Про відмову громадянину Нижегородцеву С.М. у поновленні договору оренди землі для встановлення та обслуговування металевого гаража на пр-ті Волі, 64в (площею 0,0033 га).

 

        86.Про надання громадянам  Пивоваровій Н.Ф., Северині Л.Ф.,  Корнійчук О.С. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Станіславського, 6 (загальною площею 0,0294 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,0052 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0242 га).

 

       87.Про надання громадянці Форостян Г.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Прасолів, 16 (площею 0,0037 га).

 

       88.Про надання громадянам Руднік О.П., Левчуку М.П. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на  вул. Грекова, 15/1 (площею 0,0020 га).

 

       89.Про надання громадянці Михайличенко Л.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на   вул.Руданського, 16 (загальною площею 0,4274 га, з них: земельна ділянка 1 площею – 0,4116 га, земельна ділянка 2 площею – 0,0158 га).

 

       90.Про надання громадянам Веремчук А.О., Веремчук С.Ф. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Супутника, 5 (площею 0,0224 га).

 

       91.Про надання громадянці Поліщук І.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Івана Кожедуба, 20 (площею 0,0238 га).

 

       92.Про надання громадянці Драпалюк В.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Наливайка, 3/2 (загальною площею 0,0146 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,0085 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0061 га).

 

       93.Про надання громадянці Драпалюк В.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Наливайка, 3/2 (площею 0,0158 га).

 

       94.Про надання громадянці Струк Н.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового  призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Даньшина, 35/2 (площею 0,0228 га).

 

      95.Про надання громадянці Ходзюк О.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Космонавтів, 23 (орієнтовною площею 0,03 га).

 

      96.Про надання громадянам Стасюку В.В., Стасюк Г.П., Стасюк Л.В., Стасюку М.В., Дацко Л.В., Дацко Ю.І., Дацко Н.І. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петра Маха, 21/2 (площею 0,0040 га).

 

       97.Про надання громадянам Булановій Е.Г., Шаромовій Р.М. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Франка, 26 (площею 0,0031 га).

 

       98.Про дострокове припинення громадянину Сидоруку О.А. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Верещагіна, 11 (площею 0,0523 га).

       99.Про внесення змін в рішення та додаток до рішення міської ради від 29.08.2013 № 44/110 «Про надання громадянам Линник Г.Т., Назарчуку О.Г., Кириленко Г.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Богомольця, 5» (орієнтовною площею 0,07 га). 

        100. Різне.