Головна » Актуально » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 32-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 32-ої сесії міської ради

1. Про затвердження Положення про департамент соціальної політики Луцької міської ради в новій редакції.

Доповідає: Майборода Вікторія Марківна – директор департаменту соціальної політики

 

2. Про визначення меж скверу на пр.Волі (між буд.№5 та №7).

Доповідає: Феденчук Богдан Михайлович – в.о. директора КП «Парки та сквери м. Луцька»

 

3. Про затвердження Правил утримання тварин у місті Луцьку в новій редакції.

Доповідає: Новарчук Богдана Богданівна – директор КП «Ласка»

 

4. Про передачу нежитлового приміщення на пр-ті Соборності, 25.

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

5. Про передачу на баланс ПАТ „Волиньобленерго” будинку трансформаторної підстанції на вул. Боженка, 34.

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

6. Про надання дозволу на коригування проекту детального плану території житлового кварталу на вулиці Рівненській у місті Луцьку.

Доповідає: Герасимюк Леонід Васильович – начальник управління містобудування та архітектури

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

ВНЕСЕНІ УПРАВЛІННЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

7. Про дострокове припинення громадянці Федонюк В.М. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва та обслуговування кафе, офісного приміщення та мийки автомобілів на вул. Франка, 3 (площею 0,0076 га).

 

8. Про продаж громадянці Федонюк Валентині Миколаївні у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування кафе, офісного приміщення та мийки автомобілів на вул. Франка, 3.

 

9. Про надання громадянину Шабалі Олександру Вікторовичу дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування автосервісу на вул. Липинського, 2г.

 

10. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ВОЛІ 44» дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку на проспекті Волі, 44.

 

11. Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «АКАДЕМІКА ПОТЕБНІ 37А» дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку                на вул. Потебні, 37а.

 

12. Про надання громадянину Войтовичу С.Я. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)                    на вул. Потебні, 45в, гараж 1-а.

 

13. Про передачу громадянину Бійському А.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Новій, 29.

 

14. Про передачу громадянці Сморшок О.А. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Смирнова, 18.

 

15. Про передачу громадянину Голубському О.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд                                           на вул. Гущанській, 16.

 

16. Про передачу громадянину Маркову В.О. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Будівельників, 13, гараж № 15.

 

17. Про передачу громадянам Народзонеку В.Ю., Народзонек Н.І., Народзонеку В.В., Народзонеку В.В., Линюк А.А., Линюку В.М.,  Савонік О.М. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на пр-ті Відродження, 23.

 

18. Про надання громадянину Свінцицькому А.Ф. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 для будівництва та обслуговування цегляного гаража                              на вул. Новочерчицькій, 25а, гараж №1.

 

19. Про надання громадянину Барановському М.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража                             на вул. Новочерчицькій, 25а, гараж №3.

 

20. Про надання громадянину Самойлову В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража                              на вул. Новочерчицькій, 25а, гараж №6.

 

21. Про надання громадянину Патракеєву К.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража                              на вул. Новочерчицькій, 25а, гараж №10.

 

22. Про надання громадянину Гайдучику М.Й. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Запорізькій.

 

23. Про затвердження громадянину Глівчуку О.Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Володимирській, 82/334.

 

24. Про надання громадянці Колесніковій Н.Ю. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 8.

 

25. Про надання громадянину Колеснікову М.Ю. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 8а.

 

26. Про затвердження громадянці Яскорській Т.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі       на вул. Ківерцівській, 19.

 

27. Про затвердження громадянці Стоянович Т.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 154/12.

 

28. Про об’єднання земельних ділянок комунальної власності на                         вул. Конякіна, 14 (загальна площа 0,2779 га: діл. № 1 – площею 0,2167 га, діл. № 2 – площею 0,0282 га, діл. № 3 – площею 0,0187 га, діл.          № 4 – площею 0,0143 га).

 

29. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Матящуку О.Л. для будівництва та обслуговування складських приміщень на вул. Трункіна, 6 (площею 0,5990 га).

 

30. Про надання фізичній особі-підприємцю Бондаруку В.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі                (на місцевості) на вул. Гордіюк, 23 (площею 0,0080 га).

 

31. Про надання ТОВ «СТАРТ БІЗНЕС-ПЛЮС» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі                (на місцевості) на вул. Рівненській, 76 (площею 0,3010 га).

 

32. Про надання ПАТ «УКРНАФТА» згоди на відновлення  меж  земельної  ділянки комунальної власності на вул. Карпенка-Карого, 1б (площею 0,4160 га).

 

33. Про надання громадянину Лівінюку В.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)               на пр-ті Відродження, 26д (площею 0,0052 га).

 

34. Про надання ТОВ «ЄВРОВУД УКРАЇНА» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)                на вул. Рівненській, 76а (площею 1,5162 га).

 

35. Про надання ПрАТ СП «ТЕРІХЕМ-ЛУЦЬК» дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 76а (діл. № 1 – площею 1,4828 га,       діл. № 2 – площею 1,1997 га).

 

36. Про надання громадянці Дорошенко О.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості                    на вул. Винниченка, 30б (площею 0,0016 га).

 

 

37. Про поновлення договору оренди землі громадянину Паюку О.А. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степовій, 72                     (площею 0,0079 га).

 

38. Про надання громадянці Євтушко О.А. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 135/1 (загальною площею 0,0096 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,0068 га, земельна ділянка                       2 – площею 0,0028 га).

 

39. Про надання громадянину Кухарчуку В.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)               на вул. Панаса Мирного, 21 (площею 0,0110 га).

 

40. Про надання громадянину Іванущику О.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування металевого гаража на вул. Богдана Хмельницького (орієнтовною площею 0,005 га).

 

41. Про надання громадянам Гесть Л.П., Гесть В.А. дозволу на проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 103 (площею 0,0412 га).

 

42. Про надання громадянам Клебану А.О., Романишиній Ю.А., Клебан В.А. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Рівненській, 33 (площею 0,0133 га).

 

43. Про дострокове припинення громадянам Гнатюку А.І., Клачкевичу О.В., Клачкевичу С.В. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд         на вул. Курській, 9 (площею 0,0600 га).

 

44. Запити.

 

45. Різне.