Головна » Актуально » Про пільги у грошовій формі з оплати електроенергії

Про пільги у грошовій формі з оплати електроенергії

   Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2012 року № 1153 «Про продовження у 2013 році проведення у Волинській області експерименту з надання пільг у грошовій формі з оплати електроенергії» надання пільг з оплати електроенергії проводиться у грошовій формі.

   Для отримання пільги у грошовій формі з оплати електроенергії пільговику необхідно подати до департаменту соціальної політики заяву встановленого зразка.

   Заява заповнюється на підставі таких документів: посвідчення, що підтверджує право па пільги, будинкової книжки, ідентифікаційного номеру (власників та членів сім'ї, на яких поширюється пільга - дружини, чоловіка, дітей до 18 років).

   Прийом заяв департаментом соціальної політики проводитиметься за адресами: пр-т Волі, 4а; вул. Бенделіані, 7 (філія № 2); Федорова, 9 (ЖКП № 11); Соборності, 23 (ЖЕК № 8 ЖБК).

   Нарахування пільги у грошовій формі здійснюється щомісячно та перераховуватиметься на особистий рахунок пільговика в банку або виплачуватиметься через підприємства зв'язку (за вибором). Розміри грошових виплат на надання пільг з оплати електроенергії розроблені в межах норм споживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 879 «Про встановлення норм користування житлово-комунальними послугами громадянами, які мають пільги щодо їх оплати», відповідно до діючих тарифів на послуги з оплати електроенергії та кількості членів сім'ї, на яких поширюється пільга.

 

 

Департамент соціальної політики міської ради (724565, 724164)