Головна » Актуально » Про стан бюджетного фінансування комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня»

Про стан бюджетного фінансування комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня»

   У зв’язку з ускладненням політико-економічної ситуації в країні були проаналізовані можливості Луцької міської лікарні з надання медичної допомоги за бюджетні кошти та переглянуті складові і вартість розхідних матеріалів для проведення діагностичних та лікувальних маніпуляцій і процедур.

    За бюджетні кошти у комунальному закладі «Луцька міська клінічна лікарня» для пацієнтів стаціонару забезпечуються перебування та харчування у стаціонарі, дотримання санітарно-протиепідемічного режиму, медичний догляд, огляд та консультації спеціалістів, виконання медичних маніпуляції і процедур. За показами проводяться основні лабораторні обстеження. Повністю забезпечене проведення оперативних втручань в екстрених випадках за життєвими показами та медикаментозне лікування невідкладних станів. За бюджетні кошти проводиться надання невідкладної допомоги в умовах травмпункту та у приймальному відділенні. Виконується екстрена імунопрофілактика (сироватки та вакцини забезпечені за рахунок коштів благодійного фонду «Фонд Ігоря Палиці - Новий Луцьк»).

   Бюджетом комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня» на 2014 рік видатків на придбання, ремонт діагностичного обладнання та розхідних матеріалів для них не передбачено. Відшкодування за них здійснюється самими пацієнтами через представника БО «Муніципальна лікарняна каса». Пацієнту на руки обов’язково видається квитанція прибуткового касового ордера.

   В І кварталі 2014 року були переглянуті складові та вартість витратних матеріалів для проведення діагностично-лікувальних процедур, які не забезпечені бюджетним фінансуванням. Була зменшена собівартість всіх обстежень. Так, вартість витратних матеріалів для проведення одного дослідження на МРТ складає 300 грн, на однозрізовому КТ - 130 грн. Витрати для проведення ультразвукового дослідження органів черевної порожнини складають 50 грн, для проведення фіброгастродуоденоскопії, також, 50 грн, рентгенографія однієї ділянки – 20 грн. Інформація щодо вартості витратних матеріалів для проведення кожного обстеження доступна для ознайомлення у діагностичних кабінетах. Виконати аналогічні дослідження з меншими витратами сьогодні не береться жоден з медичних закладів регіону.

    Управління лікарні дякує всім пацієнтам за розуміння і просить толерантно ставитись до виконання медичним персоналом непритаманних йому функцій залучення коштів для забезпечення діагностично-лікувального процесу.

   За інформацією сайту КЗ «Луцька міська клінічна лікарня»