Головна » Актуально » Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань

Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань

   З метою забезпечення доступності, а також підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань та відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року № 1717/5 «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснюватимуть функцію з прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань, як фронт - офіси.

   З моменту запровадження пілотного проекту представники громадських формувань для подачі документів можуть звертатися до:

   Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: вул. Прогресу, 7, м. Луцьк, 43025;

   Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: вул. С. Бандери, 5, м. Ковель, 45000;

   Володимир - Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: вул. Устилузька, 19, м. Володимир - Волинський, 44700.

   Крім того, зазначаємо, що функції з державної реєстрації громадських формувань (в тому числі прийом та видача документів) покладено на Головне територіальне управління юстиції у Волинській області: вул. Володимирська, 1 або вул. Винниченка, 27а, м. Луцьк, 43001.

   Управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції у Волинській області