Головна » Актуально » Реєстрація бізнесу по – новому

Реєстрація бізнесу по – новому

   Міністерством юстиції України запроваджено нові стандарти надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації на підставі Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)" № 191-VIII, прийнятого Верховною Радою України 12.02.2015 (набрав чинності 05.04.2015).

   Так, з квітня місяця 2015 року усі необхідні дані у вигляді витягів, довідок чи виписок з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців органи державної влади, а також учасники цивільного обороту можуть отримати в електронній формі, зайшовши на офіційний веб - сайт Міністерства юстиції України і оплативши цю послугу своєю платіжною карткою.
Кожен сформований електронний документ має такий самий офіційний статус, як і його паперові аналоги і йому буде присвоєно унікальний номер, строк дії документа буде визначений Міністерством юстиції України.
Для отримання відомостей з ЄДР в електронній формі не потрібно відвідувати державного реєстратора та банківську установу, а також не треба отримувати електронний цифровий підпис. Електронні документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Автентичність кожного електронного документу підтверджується його номером, завдяки можливості повторного завантаження сформованого документу. Номер документу надається заявнику одразу після оплати та міститься на кожному аркуші документу. Для того, щоб документи будувалась без помилок рекомендується спочатку виконати безкоштовний пошук за адресою: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch/) та скопіювати назву підприємства або ПІБ фізичної особи-підприємця з результатів пошуку. Необхідно також звернути увагу, що для юридичної особи найменування складається з організаційно-правової форми та назви, які вносяться в окремі поля.   Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Волинській області