Головна » Актуально » Як дізнатися інформацію про майно державних службовців чи своїх сусідів?

Як дізнатися інформацію про майно державних службовців чи своїх сусідів?

      З 06.10.2015, увівши прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи у пошукову форму на сайті онлайн-сервісів Міністерства юстиції за адресою https://kap.minjust.gov.ua.  за прізвищем можна побачити все майно, яке зареєстроване на особу або на її родичів.

      Для того, щоб скористатися новою послугою, достатньо зареєструватися на сайті онлайн-сервісів Мін’юсту та увійти до свого кабінету. Далі у списку сервісів слід обрати пошук майна за суб’єктом, ввести прізвище ім’я та по батькові особи, дані про яку ви хочете дізнатись, здійснити оплату банківською карткою та отримати документ з даними. Послуга коштує 20 гривень.

      Отримати доступ до порталу можна, підтвердивши свою особу електронним цифровим підписом або увівши дані свого паспорту та ідентифікаційного коду.

      А також у Луцьку з 7 жовтня запроваджений пілотний проект подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет. Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», адреса якого http://dracs.minjust.gov.ua, є офіційним сервісом щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Відтепер, фізична особа зможе подати до відділу державної реєстрації актів цивільного стану Луцького міського управління юстиції заяву про реєстрацію шлюбу. Вищенаведені заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаним під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

 

     Управління державної реєстрації головного територіального управління юстиції у Волинській області