Головна » Актуально » Як працював Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у жовтні

Як працював Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у жовтні

   Соціальними послугами Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у жовтні 2014 року було охоплено 764 особи, яким надано 4208 послуг ( з них: психологічних-157, соціально-педагогічних-1289, юридичних-69, соціально-економічних-420, інформаційних-2272). За “Телефоном Довіри” було надано консультацій 211 особам.

    До Дня усиновлення спільно з Волинською єпархією Української православної церкви було вручено двом десяткам опікунських сімей продуктові пакети.

   Четвертий раз поспіль відбулася благодійна акція на стадіоні “Авангард”, де 20 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування могли повболівати за ФК “Волинь” в грі проти ФК “Ворскли”.

   Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із студією дизайну та творчості “Метелик” започаткував серію майстер-класів для дітей вразливих категорій. В рамках цього проекту в поточному місяці відбулися три майстер-класи по виготовленню букетів із цукерок. Учасниками дійства стали 30 дітей із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

   В рамках проекту “Анти Стрес Зона” відбулися заняття з “Мандало гармонії з кольорового піску”, “Мандала команди”, “Карта цілі”, “Ляльки-дзвіночок” та “Малюнку на мокрому папері”. 16 учасників з родин, члени яких перебувають у зоні АТО, шукали можливості знайти у собі ресурси для відновлення внутрішньої рівноваги.

    Мистецька акція під символічною назвою “Дерево життя” у партнерстві із студією “Соняшник” зібрала чимало учасників для проведення своєрідної арт-терапії. Учасниками заходу стали 10 дітей із сімей, члени яких є учасниками АТО. Захід дав чудову нагоду дітям ознайомитися з технікою живопису, висловити на папері індивідуальне бачення старовинного символу - родинного дерева, змістовно провести час та водночас послухати патріотичну поезію від Миколая Шостака.

   Благодійна акція “Карта України очима дітей”, організована для дітей з сімей, члени яких мобілізовані чи перебувають у зоні АТО, спільно з мистецькою студією “Соняшник”. Присутні малювали власне бачення карти України та урізноманітнювали її різними символічними образами.

    За підтримки Благодійного фонду “Місто надії” та церкви Адвентистів сьомого дня багатодітна сім’я, яка перебуває на обліку ЛМЦСССДМ, як така що опинилась в складних життєвих обставинах, отримала дороговартісний подарунок - пральну машину.

   Працівники Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у радах профілактики 5 загальноосвітніх навчальних закладів міста Луцька.

   Ряд благодійних заходів відбулося завдяки підтримці постійного партнера центру - Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”. 120 продуктових наборів отримали сім’ї, які виховують дітей з особливими потребами, сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, та родини мобілізованих під час проведення АТО.

   Аби відпочити душею та послухати щирі українські пісні, 150 осіб з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах змогли безкоштовно відвідати концертну програму Віктора Павліка “Дай нам, Боже!”

   Щоп’ятниці при центрі працює Кабінет екстреної допомоги, впродовж жовтня 2014 року 30 сімей отримали допомогу одягом та взуттям.

   Загалом протягом жовтня 2014 року центром організовано та проведено 21 захід, якими охоплено 551 особа.