Головна » Оперативна інформація » До Луцька прибуде Потяг Єднання України “Труханівська Січ”

До Луцька прибуде Потяг Єднання України “Труханівська Січ”

03.11.2016

   4 листопада 2016 року Волонтерський Потяг Єднання України “Труханівська Січ” перебуватиме в місті Луцьку.

   Укрзалізниця вже втретє підтримала Всеукраїнську акцію “Потяг Єднання України “Труханівська Січ”, надаючи потяг для активістів патріотичного руху. Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Третій потяг “Труханівська Січ” більше двох тижнів подорожуватиме західними містами країни, відправився він з Києва 20 жовтня 2016 року. Більше 150 студентів, волонтерів, журналістів, психологів, митців та військових зі Сходу України беруть участь в акції.

   Мета акції: сприяти консолідації суспільства та взаєморозумінню мешканців різних куточків України, піднесенню патріотичного руху українців, популяризації національної культури, а також відверта розмова про болючі для України питання, насамперед про реформу армії та суспільства. Потяг у складі 9 вагонів відправився з Києва і за маршрутом його курсування до акції можуть долучатися мешканці Вінниці, Хмельницького, Кам'янець-Подільська, Тернополя, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівців, Львова, Мукачева, Ужгорода, Луцька та Рівного. З Рівного поїзд повернеться до столиці.

   Пасажири Агітпотяга — студенти, митці, волонтери, та громадські діячі проведуть концерти, лекції та різноманітні творчі майстер-класи у навчальних закладах та будинках культури зазначених міст.

   У Луцьку на залізничному вокзалі відбудеться урочиста зустріч учасників Потяга Єднання, покладання квітів до пам'ятників полеглих за Україну, екскурсія містом, у музеї, замок, спілкування у навчальних закладах, концерт спільно з музичними колективами міста.

 

   Відділ інформаційної роботи міської ради

   (777904, 77946, 724727, 720665)