Головна » Оперативна інформація » Другі регіональні змагання за програмою “Спеціальної Олімпіади України”

Другі регіональні змагання за програмою “Спеціальної Олімпіади України”

13.09.2017

   12 вересня 2017 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту в спортивно-оздоровчому комплексі “Адреналін Сіті” відбулись другі регіональні змагання за програмою “Спеціальної Олімпіади України” серед дітей та молоді, які мають обмежені фізичні можливості.

   Захід організований за підтримки Луцької міської ради, КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”, СОК “Адреналін Сіті”, федерації футболу міста Луцька, ГО “Даун-синдром” та благодійних організацій.

   На урочисте відкриття “Спеціальної Олімпіади України” завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик, директор КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Наталія Назарук, директор “Спеціальної Олімпіади України” Андрій Підварко, тренери, волонтери, батьки та друзі учасників.

   Після урочистого відкриття усі присутні із захопленням насолоджувались артистичними композиціями у виконанні “особливих” артистів.

   Наступним етапом заходу були змагання з футболу, тенісу настільного, легкої атлетики серед команд, сформованих з дітей та молоді, які мають обмежені фізичні можливості.

   КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” долучився до цього заходу, організувавши проведення спортивних естафет “Веселі старти” та змагань з шашок і дартсу.

   Програма “Веселих стартів” включала такі естафети: “Футбол”, “Тунель”, “Знайди кульку”, “Переправа по острівцях”, “З баскетбольним м’ячем”, “Котигорошко”, “Садіння картоплі”, “Снайпер”, “Флорбол”, “Фризбі”, “Переправа”, “Крізь обруч”.

   Юних учасників змагань палко підтримували вболівальники. Всі команди успішно впоралися з випробовуваннями. І батьки, і судді допомагали маленьким спортсменам долати перешкоди під час виконання естафет запропонованих організаторами.

   За підсумками змагань перемогла дружба. Учасники “Спеціальної Олімпіади України” були нагороджені дипломами КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», медалями від Федерації футболу міста Луцька та подарунками від благодійних фондів і спонсорів.

   Щасливі діти і батьки отримали незабутні враження від змагань, адже важлива не лише перемога, а й участь, спілкування з учасниками та можливість проявити себе.

   Висловлюємо слова вдячності директору відокремленого підрозділу СО у Волинській області Катерині Свіщевій, голові Федерації футболу міста Луцька Василю Кохановському, директору спорткомплексу “Арена Спорт” Сергію Голоскокову, тренеру МФК “Легіон” Дмитру Голоскокову, а також адміністрації спортивно-оздоровчого комплексу “Адреналін Сіті” за допомогу та підтримку в організації заходу.

 

 

 

 

 

 

 

   КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” - 724 611