Головна » Оперативна інформація » Луцький міський голова Микола Романюк вручив ключі від автомобіля швидкої допомоги Луцькому гарнізонному військовому госпіталю

Луцький міський голова Микола Романюк вручив ключі від автомобіля швидкої допомоги Луцькому гарнізонному військовому госпіталю

24.10.2014

   Сьогодні Луцький гарнізонний військовий госпіталь отримав автомобіль швидкої допомоги «Мерседес». 

  Ще весною міський голова Микола Романюк зустрічався з головою німецької спілки «Мости дружби в Україну» Карлом-Германном Крогом.  Тоді ж клопотав про придбання і передачу нашому місту карет швидкої допомоги. Тож на прохання міського голови у  вересні три спеціалізовані автомобілі прибули до Луцька.  Спілка «Мости дружби в Україну»  з Німеччини підтримує тісні контакти з містом Луцьк у сферах культури, освіти, науки, медицини. Голова спілки професор Карл-Германн Крог багато допомагає нашому місту і області, тож йому присвоєно звання «Почесний громадянин Волині».

   Після розмитнення, яке здійснив ВОБФ «Європейський вектор», машини були розподілені серед медичних закладів міста для надання невідкладної медичної допомоги дорослим і дітям. Один із автомобілів сьогодні отримав Луцький гарнізонний військовий госпіталь, ще два - найближчим часом буде передано Луцькій міській дитячій поліклініці.

   Міський голова Микола Романюк щиро подякував від себе особисто, міської ради та громади Карлу-Германну Крогу, керівнику громадської організації «Мости дружби в Україну», ВОБФ «Європейський вектор» за таку необхідну допомогу нашому місту. Також висловив слова вдячності головному лікарю Луцького гарнізонного військового госпіталю Олександру Хоменку та його колективу за небайдужість, добре серце, за те, що допомагають пораненим бійцям ставати на ноги.

  Голова благодійного фонду “Європейський вектор” Галина Ведрич повідомила, що це - не разова акція. За неповні два роки вони допомогли розмитнити вісім автомобілів для медичних закладів Луцька та Волині. Один із них відправлено в зону АТО.

    Олександр Хоменко пригадав, як перших поранених бійців везли із Дніпропетровська на спонсорських автомобілях. Тому попросив міського голову Миколу Романюка посприяти у вирішенні транспортного забезпечення, і з допомогою міської та обласної влади, благодійників питання вирішилося. Він повідомив, що тепер в госпіталі лікується 238 поранених військовослужбовців, тому цей автомобіль їм вкрай необхідний, адже чимало обстежень вони проходять в інших медичних закладах міста.

 

    Відділ інформаційної роботи міської ради

    (777904, 777946, 724727, 720665)