Головна » Оперативна інформація » Разом готуємо Календар подій на 2018 рік

Разом готуємо Календар подій на 2018 рік

20.10.2017

   Шановні друзі!

   З кожним роком у нашому місті проводиться все більше різноманітних цікавих подій — фестивалів, конкурсів, концертів, виставок, свят, акцій, змагань, відкриттів нових об’єктів, презентацій, шоу, пленерів, творчих проектів тощо.

   Кожна з цих подій потребує власної аудиторії. І чим більше глядачів і учасників матиме подія, тим вдалішою і популярнішою вона буде. Найпопулярніші події залучають не лише місцеву аудиторію, а й поціновувачів з усієї України, близького і далекого зарубіжжя.

   У сучасному динамічному світі найціннішою є інформація. А вчасно надана інформація є взагалі безцінною!

   Для того, аби ваші події мали своїх глядачів і учасників, щоб усі зацікавлені (українські й закордонні туроператори, турагенти, туристи) змогли завчасно спланувати свою роботу і приїзд до Луцька, управління туризму та промоції міста Луцької міської ради з 01 жовтня розпочинає підготовку Календаря подій на 2018 рік.

   Протягом місяця, до 01 листопада, чекаємо від організаторів інформації про дати проведення заходів і подій (можна і приблизні).

   Інформація повинна містити:

   1. Назву організації або ПІБ організатора заходу.

   2. Його контактний телефон і електронну адресу.

   3. Назву заходу.

   4. Короткий опис.

   5. Дату проведення (можна приблизну).

   Інформацію надсилайте на електронну пошту lutsktourism@gmail.com

   Календар подій буде підготовлено в електронній формі і надруковано значним накладом. Він буде розповсюджуватись у мережі Інтернет, під час масових заходів, на виставках, форумах, вручатись учасникам делегацій, спортивних команд, туристам і лучанам у Центрі туристичної інформації та послуг.

   Чим більше цікавих та оригінальних заходів ми зможемо організувати, чим раніше донесемо інформацію про них до усіх зацікавлених — тим привабливішим буде наше місто для його жителів і туристів.

   Давайте спільно зробимо Луцьк справжнім туристичним відкриттям 2018 року!

 

   За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 777924, 777956

 

Управління туризму та промоції міста