Головна » Оперативна інформація » У Луцькому міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей

У Луцькому міському центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей

19.03.2013

   З нагоди Дня соціальної справедливості до служби зайнятості міста завітали представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій. З роботою Луцького міського центру зайнятості ознайомились заступник міського голови Тарас Яковлєв, депутат міської ради Микола Яручик, голова громадської ради при міському голові Петро Верзун, директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп'як, начальники управління розвитку підприємництва та реклами Олександр Козлюк та управління економіки Луцької міської ради Любов Ковпак, директор Луцького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ліна Галан, начальник служби у справах дітей Федір Шульган, начальник відділу Державної реєстрації суб’єктів господарювання Алла Грабко, заступник департаменту соціальної політики Тетяна Корецька, заступник директора Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Галина Кулічук, інспектор Луцького міського відділу КВІ Руслана Склярська, представники громадських організацій міста Луцька.  

   День відкритих дверей розпочався з презентації роботи міського центру зайнятості. Під час екскурсії центром відвідувачі ознайомилися із послугами, які надає служба зайнятості для тих, хто в пошуках роботи, та роботодавцям, а також відвідали кожен сектор, поспілкувалися з працівниками.

   Директор Луцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк розповів про новації, які впроваджені у роботу служби зайнятості, акцентував увагу присутніх, що основне правило роботи – адресний підхід у наданні соціальних послуг відвідувачам, врахування індивідуальних якостей клієнтів та особливості конкретної ситуації, яка склалася у шукача роботи чи роботодавця на ринку праці.

   Учасникам заходу презентували освітні проекти Волинської обласної служби зайнятості, які активно функціонують у співпраці з партнерами: «Зимова агрошкола», «Школа підтримки культури і туризму», «Школа безпеки та порядку». Присутнім розповіли про позитивні напрацювання інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо створення ОСББ та ознайомили з постійно-діючим кіоском «Ваші шанси та можливості».

   Гості заходу відзначили ефективність таких зустрічей щодо системного та якісного надання послуг особливим категоріям населення – особам з інвалідністю, неповнолітнім, дітям-сиротам, особам, які повернулись з місць позбавлення волі.

   У рамках проведення Дня відкритих дверей в центрі зайнятості були організовані заходи для тих, хто в пошуках роботи. Зокрема, інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, семінар з основ комп’ютерної грамотності, з орієнтації на тимчасові та громадські роботи, семінари з техніки пошуку роботи «Удосконалюй методи пошуку роботи» та «Оволодій ситуацією», семінар «Від бізнес-ідеї до власної справи» та міні-ярмарок вакансій.

 

Луцький міський центр зайнятості (727 258, 723 136)