Головна » Оперативна інформація » У Луцьку активно продовжується ремонт доріг та прибудинкових територій

У Луцьку активно продовжується ремонт доріг та прибудинкових територій

11.08.2017

   Вже традиційно щоп'ятниці представники міської влади інспектують якість проведених робіт на вулицях та прибудинкових територіях у різних мікрорайонах Луцька. У літні дні працівники дорожніх служб намагаються оперативно виконати якомога більше робіт.

   Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук та директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась побували на об'єктах, де активно тривають або уже завершені ремонтні роботи.

   Спершу вирушили на вулицю Львівську, де розпочато капітальний ремонт прибудинкової території біля будинків 73 та 73а. Тут проводиться асфальтування проїжджої частини та влаштування бруківки на тротуарах. Загальна вартість робіт- понад мільйон гривень.

   Потому інспектували якість нещодавно виконаних ремонтних робіт на дорогах приватного сектору, де раніше ніколи не було твердого покриття. Це вулиці Олекси Ошуркевича, Софії Перовської та частково Гнідавській. Тут завершені роботи із влаштування щебеневого покриття з напівпросочуванням бітумною емульсією та часткове асфальтування. Місцеві мешканці задоволені станом доріг після ремонту.

   Як зазначив радник міського голови Ігор Поліщук, ремонтні роботи виконані якісно, про що свідчать схвальні відгуки місцевих жителів. Роботи виконуються комплексно, охоплюючи одночасно декілька вулиць одного житлового мікрорайону.

   Побували й у мікрорайоні Вересневе, оглянувши нещодавно відремонтовану прибудинкову територію, що на вулиці Польовій, 1,3. Тут заасфальтовано проїжджу частину та покладено бруківку на тротуарах. Вартість робіт- понад 1,4 млн грн. “У мікрорайоні Вересневе за сприяння депутата Бориса Смаля проводиться чимало робіт із благоустрою - відновлюється футбольне поле, на місці якого раніше був смітник, будується фельдшерсько-акушерський пункт. Цьогоріч на Вересневому зроблено найбільший за останні роки обсяг робіт”, - наголосив Ігор Поліщук.

   Не оминули увагою й капітальний ремонт вулиці Липинського. Проектом передбачено влаштування тротуарів, зупинки громадського транспорту, пішохідних доріжок, велодоріжки, асфальтування дороги, будівництво мереж зовнішнього освітлення та заміну каналізаційної мережі.

   “Це зона багатоквартирної житлової забудови. Вулиця Липинського з'єднує вулиці Карпенка-Карого та Агатангела Кримського. Це один з найдорожчих об'єктів, адже загальна вартість якого становить понад 10 мільйонів гривень. Зараз тут активно тривають роботи. Ця дорога з'єднує дитячу поліклініку, садочок та школу, яка будується”, - розповів Ігор Поліщук. Також він додав, що цьогоріч завдяки перевиконанню місцевого бюджету вдається спрямувати кошти на вирішення багатьох нагальних господарських проблем міста, в тому числі й на ремонт доріг та прибудинкових територій.

   Насамкінець побували на прибудинковій території на проспекті Грушевського, 7, 9, 9а. Тут теж активно тривають ремонтні роботи. Місцеві мешканці розповіли, що капітальний ремонт тут відбувається вперше за вперше за 18 років. 

 

   Відділ інформаційної роботи міської ради

   (777904, 777946, 724727, 720665)