Головна » Оперативна інформація » У Луцьку перепоховають ще одного військовослужбовця

У Луцьку перепоховають ще одного військовослужбовця

04.04.2016

   За результатами експертизи ДНК було ідентифіковано ще одного нашого земляка, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції. Це - Грибков Сергій Миколайович, який загинув ще 5 вересня 2014 року у Старобельському районі Луганської області. Був похований як невідомий солдат у селі Чмирівка Луганської області.

   Сергій Грибков народився 1 жовтня 1981 року. Закінчив ЗОШ № 7, Волинський державний університет імені Лесі Українки. Працював в органах прокуратури Волинської області. У зону АТО пішов добровольцем і ніс службу у складі батальйону “Айдар”. 26. 08 2014 року був призваний на військову службу по мобілізації до складу 24-го батальйону територіальної оборони “Айдар” Сватівським районним військовим комісаріатом Луганської області.

   Перепоховають Сергія Грибкова на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа. Про дату і час проведення громадянської панахиди за загиблим учасником АТО буде повідомлено пізніше.

   Луцька міська рада, виконавчий комітет та громада міста глибоко сумують з приводу смерті Грибкова Сергія Миколайовича, висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким покійного.

    ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!!

    СЛАВА ГЕРОЮ !!!

 

    Відділ інформаційної роботи міської ради

   (777904, 777946, 724727, 720665)