Головна » Оперативна інформація » Відкритий Чемпіонат міста Луцька з баскетболу серед чоловіків досяг екватора

Відкритий Чемпіонат міста Луцька з баскетболу серед чоловіків досяг екватора

20.03.2017

       У неділю, 19 березня у спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбувся V - й тур Відкритого чемпіонату Луцька з баскетболу (АБЛ), який започатковано цього року.

       Інтригою туру стало протистояння лідерів, які в цей день зустрічалися між собою.

       У першій грі, яка стала найрезультативнішою у турі, глядачі побачили справжні бійцівські пристрасті, які деколи переходили межі дозволеного, на що чітко реагували судді, які обслуговували гру. В результаті «Старий Луцьк» здобув вольову перемогу над командою БК «Володимир» з рахунком — 98:83.

       В другій грі, між луцькими командами БК «Університет» та БК «Чаклуни», упродовж гри домінували “чаклуни”, які і довели поєдинок до перемоги з рахунком 87:56.

       Третю гру можна було назвати битвою лідерів. Протягом усієї зустрічі луцькі студенти-політехівці були у ролі наздоганяючих, а ковельський БК «Slam City» творив дива. За три чверті ковельчани набрали 84 очки, які і гарантували їм у кінцевому підсумку перемогу над “політехами” з рахунком 91:84.

       Таким чином, за підсумками ігор 5 туру, на першій сходинці турнірної таблиці луцькі «Чаклуни», в активі яких 9 очок. Стільки ж у ковельського БК “Slam City”, проте завдяки очній перемозі перевага у “чаклунів”. На третю сходинку вийшла команда БК “ЛНТУ”.

  

       Управління з питань фізичної культури та спорту 777 918