Головна » Нормативні акти » Рішення міської ради » Про надання згоди громадянці Поцілуй М.П. на передачу в суборенду ТзОВ «ЛУЦЬКМІСЬКБУД» земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу на вул. Кафедральній, 13
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 
РІШЕННЯ
від 26.06.2012
№ 27/48
м.Луцьк
Про надання згоди громадянці Поцілуй М.П. на передачу в суборенду ТзОВ «ЛУЦЬКМІСЬКБУД» земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу на вул. Кафедральній, 13

Розглянувши клопотання громадянки Поцілуй Марії Павлівни та товариства з обмеженою відповідальністю «ЛУЦЬКМІСЬКБУД» щодо надання згоди на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу на вул. Кафедральній, 13, керуючись статтями 12, 93, 96 Земельного кодексу України, ст. 8 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.18 договору оренди землі, укладеного між Луцькою міською радою та громадянкою Поцілуй Марією Павлівною, викладеного в новій редакції додатковою угодою до договору оренди землі та зареєстрованої в Державному реєстрі земель від 14.05.2012 за                                   № 071010004000536, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати згоду громадянці Поцілуй Марії Павлівні на передачу в суборенду земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю «ЛУЦЬКМІСЬКБУД» на вул. Кафедральній, 13 площею 0,0779 га для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу, згідно з додатком.

2. Погодити договір суборенди земельної ділянки, укладений між громадянкою Поцілуй Марією Павлівною та товариством з обмеженою відповідальністю «ЛУЦЬКМІСЬКБУД», на вказаних в даному рішенні  умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3. Зобов’язати громадянку Поцілуй Марію Павлівну та товариство з обмеженою відповідальністю «ЛУЦЬКМІСЬКБУД»:

3.1. В місячний термін укласти договір суборенди землі та погодити його з міською радою.

3.2. Зареєструвати договір суборенди землі в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

4. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «ЛУЦЬКМІСЬКБУД»:

4.1.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

4.2. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

5. У разі неукладення договору суборенди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру             (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.