Головна » Нормативні акти » Розпорядження міського голови » Про засідання виконавчого комітету Луцької міської ради у листопаді 2017 року
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 20.10.2017
№ 565
м.Луцьк
Про засідання виконавчого комітету Луцької міської ради у листопаді 2017 року

Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 23.02.2017 № 110-1:

 

1. Призначити чергові засідання виконавчого комітету Луцької міської ради на 01 та 15 листопада 2017 року на 09.00 у залі засідань міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19).

2. Керівникам виконавчих органів міської ради, підприємств та закладів комунальної власності міста забезпечити підготовку проектів рішень виконавчого комітету, погодити їх в установленому порядку (відповідно до Регламенту) та подати в загальний відділ міської ради за три робочі дні до їх розгляду на засіданні виконавчого комітету (не пізніше 26.10.2017 та 09.11.2017 відповідно).

3. Загальному відділу міської ради (Бортнік Н.С.):

3.1. Розмістити розпорядження на офіційному сайті Луцької міської ради та довести до відома членів виконавчого комітету, депутатів міської ради.

3.2. За 2 дні до проведення засідання виконавчого комітету:

- скласти проект порядку денного засідання;

- інформувати членів виконавчого комітету про проект порядку денного та надіслати їм проекти рішень;

- довести проект порядку денного до відома депутатів міської ради, керівників виконавчих органів міської ради, підприємств та закладів комунальної власності міста.

4. Відділу інформаційної роботи міської ради (Балюк З.В.) довести розпорядження до відома засобів масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

 

Секретар міської ради                                                         Григорій Пустовіт                               

 

Бортнік 777943

 

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.