Головна » Міська влада » Прозорість влади » Вакансії

Вакансії

 

- Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

- Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних
посад державних службовців

Різне

„Виконком Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

    24.07.2014

- спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Луцької  міської  ради тимчасово  на  час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів: базова вища освіта за напрямом підготовки  «Фінанси і кредит»,  «Облік і аудит» та за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Вміння працювати на комп’ютері з програмним  забезпеченням MS Office. Без вимог до стажу роботи.

 

- головного спеціаліста служби у справах дітей Луцької міської ради

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за спеціальністю «Соціальна педагогіка», «Соціальна робота», «Психологія», «Правознавство» та  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

 

 

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті Луцький замок.

До заяви додаються:

-  заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

-  довідку про допуск до державної  таємниці (у разі його наявності).

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну службу”,  „Про  службу в органах місцевого самоврядування” та „Про засади запобігання і протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу міської ради.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб.308, 309 тел.  777-906, 777-992),  департаменті соціальної політики Луцької міської ради (м.Луцьк, проспект Волі, 4а, каб. 305, 306 тел. 284-177, 724-565)   та у службі у справах дітей Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 21, каб. 105 тел. 777-923).