Головна » Міська влада » Прозорість влади » Вакансії

Вакансії

 

- Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

- Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних
посад державних службовців

Різне

„Виконком Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  25.09.2014

- спеціаліста І категорії адміністративного відділу департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької  міської  ради.

Вимоги до кандидатів: базова вища освіта за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» та за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

- головного бухгалтера відділу реєстру житлового фонду департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради тимчасово на час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи за фахом у бюджетних установах не менше 5 років.

Рекомендована післядипломна освіта у галузі знань „Державне управління”.

 

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті Луцький замок.

До заяви додаються:

-  заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

-  довідку про допуск до державної  таємниці (у разі його наявності).

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну службу”,  „Про  службу в органах місцевого самоврядування” та „Про засади запобігання і протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу міської ради.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. 309 тел. 777-992),  департаменті «Центр надання  адміністративних послуг в місті Луцьку»  Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. 105, тел. 777-908), департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40А, каб. 310 тел. 726-863).