Головна » Міська влада » Прозорість влади » Вакансії

Вакансії

- Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

- Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних
посад державних службовців

Різне

„Виконком Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

              24.09.2015

  - начальника відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю  «Документознавство», «Правознавство», «Фінанси та кредит», «Міське будівництво та господарство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Рекомендована післядипломна освіта у галузі знань “Державне управління”.

завідувача сектору демонтажів департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю «Менеджмент організацій та адміністрування», «Фінанси та кредит», «Психологія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

Рекомендована післядипломна освіта у галузі знань “Державне управління”.

- головного спеціаліста відділу землеустрою управління земельних ресурсів Луцької  міської  ради тимчасово  на  час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника (2 штатних одиниці).

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта у сфері регулювання земельних відносин, права  та іншого відповідного професійного спрямування  за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Вміння працювати на комп’ютері з програмним забезпеченням MS Office, AutoCаd, Arc View GIS 3.3.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

- спеціаліста І категорії-інформатора відділу прийому громадян департаменту соціальної політики Луцької  міської  ради тимчасово  на  час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів: базова вища освіта  професійного спрямування «Правознавство», «Облік і аудит», «Фінанси» та за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

- спеціаліста І категорії сектору №1 відділу соціальних виплат департаменту соціальної політики Луцької  міської  ради тимчасово  на  час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів: базова вища  освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

 

 

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті Луцький замок.

До заяви додаються:

-  заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

-  довідку про допуск до державної  таємниці (у разі його наявності).

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну службу”,  „Про  службу в органах місцевого самоврядування” та „Про  запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу міської ради.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. 309, тел. 777-992), департаменті муніципальної поліції Луцької міської ради м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 17, каб. 101, тел. 722861), управлінні земельних ресурсів Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, тел. 777-871), департаменті соціальної політики Луцької міської ради (проспект Волі, 4а, каб. 101, 24-35-38, каб. 209, тел. 28-41-73).