Головна » Міська влада » Прозорість влади » Вакансії

Вакансії

 

- Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

- Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних
посад державних службовців

Різне

„Виконком Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

 

20.11.2014

 

- головного спеціаліста сектору №1 відділу призначень державних допомог департаменту соціальної політики Луцької міської ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за спеціальністю «Фінанси і кредит», «Соціальна педагогіка», «Облік і аудит», «Правознавство» та за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

18.12.2014

 

- головного спеціаліста, інженера-програміста відділу канцелярії департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради.


Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність», «Комп’ютерні системи та мережі», «Системне програмування», «Спеціалізовані комп’ютерні системи» та за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Знання серверних операційних систем Microsoft Windows Server 2003, 2008; навики налаштування локальних мереж.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті Луцький замок.

До заяви додаються:

-  заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

-  довідку про допуск до державної  таємниці (у разі його наявності).

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну службу”,  „Про  службу в органах місцевого самоврядування” та „Про засади запобігання і протидії корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу міської ради.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. 309 тел. 777-992)  та департаменті соціальної політики Луцької міської ради (проспект Волі, 4а, каб. 305, 306 тел. 284-177, 724-565), департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 40А, каб. 102 тел. 773-158).