Головна » Міська влада » Прозорість влади » Вакансії

Вакансії

- Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

- Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних
посад державних службовців

Різне

„Виконком Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

11.06.2015

- адміністратора адміністративного відділу департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради (4 штатних одиниці).

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. 

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

- адміністратора, юриста адміністративного відділу департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта за напрямом підготовки  «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. 

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

28.05.2015

- директора департаменту економічної політики Луцької міської ради.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за спеціальністю «Економіка підприємства», «Фінанси та кредит»,  «Облік і аудит», «Менеджмент інвестиційної діяльності»,  «Міжнародна економіка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста з обов'язковим знанням іноземної мови (англійська) на рівні вільного володіння. 

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах  не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Рекомендована післядипломна освіта у галузі знань «Державне управління».

 

- головного спеціаліста департаменту економічної політики Луцької міської ради тимчасово  на  час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність», «Економіка підприємства», «Фінанси та кредит» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. 

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

- головного спеціаліста  відділу економічного розвитку департаменту економічної політики Луцької міської ради тимчасово  на  час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта за спеціальністю  «Економіка підприємства», «Фінанси та кредит», «Облік і аудит», за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. 

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

 

 

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті Луцький замок.

До заяви додаються:

-  заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

-  довідку про допуск до державної  таємниці (у разі його наявності).

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну службу”,  „Про  службу в органах місцевого самоврядування” та „Про  запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу міської ради.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. 309, тел. 777-992), департаменті «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, тел. 777-888).