Головна » Міська влада » Прозорість влади » Вакансії

Вакансії

- Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

- Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних
посад державних службовців

Різне

„Виконком Луцької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

          19.11.2015

-  інспектора, головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта у галузі  «Архітектура та будівництво», за спеціальностями «Промислове і цивільне будівництво», «Міське будівництво та господарство», «Будівництво та цивільна інженерія», «Архітектура та містобудування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. 

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  та державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом у сфері містобудування, будівництва та архітектури не менше  5 років.

-  головного спеціаліста, юриста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта  за спеціальністю «Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування  або на державній службі на посадах  провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше  3 років.          

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті Луцький замок.

До заяви додаються:

-  заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

-  довідку про допуск до державної  таємниці (у разі його наявності).

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних). 

Кандидати на посади будуть складати іспит на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про державну службу”,  „Про  службу в органах місцевого самоврядування” та „Про  запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень виконавчого органу міської ради.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у відділі кадрової роботи та нагород Луцької міської ради (м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. 309, тел. 777-992),   відділі державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради  (м.Луцьк, вул. Богдана
Хмельницького, 17, каб. 201 тел. 723226),  департаменті муніципальної поліції Луцької міської ради ( м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 17, каб. 4 тел. 722861).