Головна » Виборець повинен знати

Виборець повинен знати

Шановні виборці!

   Достовірність бази даних Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) у міжвиборчий період забезпечується на підставі відомостей щомісячного поновлення, що подаються відділу органами, закладами, установами, визначененими Законом України “Про Державний реєстр виборців” (далі - Закон).
    Відділ працює на постійній основі, а тому звертатись можна у будь-який зручний для вас час в робочі години, зазначені нижче. При зверненні до відділу необхідно мати паспорт.
     Зокрема, виборець має право:
- отримувати інформацію про своє включення до Реєстру;
- подавати свої персональні дані (в разі їх зміни);
- отримувати роздрук своїх персональних даних у Реєстрі;
- звертатися з мотивованою заявою щодо неправомірного включення до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб.
  Своє включення до Державного реєстру виборців можна також перевірити, скориставшись інтернет-ресурсом "Особистий кабінет виборця" на сайті Центральної виборчої комісії (перейти через посилання ТУТ).

       Нагадуємо, що відповідно до Закону України від 10.12.2015 року №888 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування   та   оптимізації   надання   адміністративних    послуг” з 4 квітня 2016 року повноваження щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці від територіальних органів Державної міграційної служби передані органам місцевого самоврядування. 
    Таким чином, з травня місяця поточного року відомості періодичного поновлення Державного реєстру виборців, що стосуються реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання громадян та відомості про громадян, яким виповниться 18 років,  надаються відділом ведення Реєстру територіальної громади Луцької міської ради.    
     У зв'язку із змінами в законодавстві постановою Центральної виборчої комісії від 09.03.2016 №68 внесено зміни до форми заяви про включення до Державного реєстру виборців та заяви про тимчасову зміну місця голосування, зокрема додано інформацію про унікальний номер запису в Єдиному державному Демографічному реєстрі. Зразки заяв розміщені на сайті міської ради у банері “Виборець повинен знати”, ознайомитись з якими можна за посиланням ТУТ.

     УВАГА! МОДЕРНІЗОВАНО ПРОГРАМНИЙ РЕСУРС «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ»

Адреса відділу:  43025, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Богдана Хмельницького, 19, каб. №103, 109

телефони: 777953, 777952, 777917

е-mail: vvdrv@lutskrada.gov.ua 

графік роботи відділу:

пн-чт: 8.30-17.30
пт: 8.30-16.15  
обід: 13.00-13.45
 

на сторінку відділу ведення Реєстру

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Формуляри заяв

Нормативно-правова база