1. Home
  2. photos-news

Вшанування пам’яті Героїв Крут

Вшанування пам’яті Героїв Крут

У Луцьку пам’ять Героїв Крут вшанували мітингом-реквіємом. Він відбувся біля пам’ятного знаку на вулиці Героїв Крут. У заході взяли участь представники міської влади, зокрема Луцький міський голова Микола Романюк, перший заступник міського голови Святослав Кравчук, секретар міської ради Григорій Пустовіт, ліцеїсти правознавчого ліцею з  посиленою фізичною підготовкою, представники окремих політичних партій, громадських організацій та лучани.
У своєму виступі Луцький міський голова Микола Романюк зазначив: «Історія України має багато печальних сторінок. І цей день є одним із найболючіших і найгероїчніших в нашій історії. Подвиг українських юнаків під Крутами є прикладом для майбутніх поколінь і заслуговує вічної слави. Ми пишаємося молодими героями! Пам'ять про них і про їх подвиг – невмирущі!».Вони поклали квіти  та вінки до пам’ятника Героям Крут, а представники духовенства відслужили панахиду за загиблими.


Довідково: Пам’ятник Героям Крут, що у Луцьку на вулиці Героїв Крут, було відкрито 23 серпня 2006 року. Він став першим у Західній Україні пам’ятником юнакам, що загинули у бою на станції Крути 1918 року. Цей насипаний на пагорбі курган із залізним хрестом і табличною "Героям Крут – борцям за незалежність України!» було відкрито з ініціативи директора підприємства «Шлях» Івана Мирки на території цього підприємства.