1. Головна
  2. Жителю міста
  3. Залучення молоді

Просвітницько-ознайомчі заходи

8 листопада 2019 року у стінах Луцької міської ради побували з екскурсією студенти 2 - 3 курсів факультету бізнесу Луцького національного технічного університету.

Зі структурою та діяльністю виконавчих органів міської ради, регламентом роботи їх ознайомила начальник організаційного відділу Олена Барська.

З роботою депутатського корпусу та порядком проведення сесій міської ради, про діяльність виконавчих органів міської ради і вплив такої діяльності на прийняття рішень міської ради (на прикладі департаменту економічної політики міської ради) студентів ознайомив Борис Смаль депутат міської ради, директор департаменту економічної політики Луцької міської ради.

Про порядок прийняття на службу в органи місцевого самоврядування, порядок проведення практик та стажування у міській раді розповідала Лариса Музичка головний спеціаліст відділу кадрової роботи та нагород.

Студенти переглянули фільм "Функціонування системи управління якістю у виконавчих органах Луцької міської ради", а також відвідали Департамент ЦНАП, де наочно ознайомилися з особливостями роботи та спектром надання адміністративних послуг для жителів міста, мали нагоду отримати відповіді на свої запитання.

 

21 травня учасники Школи молодого управлінця побували у Луцькій міській раді.
Про діяльність органу місцевого самоврядування міста, його структуру, функції та завдання студентам розповіли начальник відділу кадрів та нагород Луцької міської ради Віра Гудима та начальник організаційного відділу ради Олена Барська.