1. Головна
 2. Про місто
 3. Статут територіальної громади міста Луцька
 4. Розділ V. Власність міської громади

Стаття 52. Міський бюджет

 1. Міський бюджет (бюджет міського самоврядування) - це план утворення та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що їх здійснюють органи міського самоврядування протягом бюджетного періоду, який становить один календарний рік: починається 1 січня кожного року і закінчується 31 грудня того ж року.
 2. Діяльність органів міського самоврядування, пов`язана з міським бюджетом - бюджетний процес - охоплює:  
  а) складання проекту бюджету; 
  б) його розгляд; 
  в) затвердження бюджету; 
  г) його виконання; 
  ґ) контроль за його виконанням; д) розгляд звітів про виконання бюджету.
 3. Складання проекту міського бюджету здійснюють виконавчі органи міської ради в порядку, визначеному Бюджетним кодексом України. Проект рішення про міський бюджет перед унесенням його на розгляд міської ради схвалюється виконавчим комітетом міської ради. Попередній розгляд проекту міського бюджету в міській раді передбачає його вивчення, підготовку висновків і рекомендацій постійними комісіями міської ради.
 4. Затвердження міського бюджету здійснюється на пленарному засіданні міської ради за процедурою, визначеною Реґламентом роботи Луцької міської ради.
 5. Квартальні та річні звіти про виконання міського бюджету подаються до міської ради її виконавчим комітетом. Перевірка звіту здійснюється бюджетною комісією міської ради, після чого міська рада затверджує звіт про виконання бюджету або приймає інше рішення з цього приводу.
 6. Органи міського самоврядування забезпечують публікацію інформації про міський бюджет, у тому числі рішень про міський бюджет та періодичних звітів про його виконання. Рішення про міський бюджет повинно бути оприлюднене в засобах масової інформації не пізніше десяти днів з дня його прийняття.