1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Духовому оркестру Палацу культури міста Луцька – 60 років!

Духовому оркестру Палацу культури міста Луцька – 60 років!

У стінах Палацу культури відбувся ювілейний концерт «У сяйві мелодій», приурочений до 60-ї річниці Духового оркестру Палацу культури міста Луцька. На захід завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук та директор департаменту культури Тетяна Гнатів.

 

Для усіх присутніх оркестр під керівництвом заслуженого працівника культури України Анатолія Вихованця виконав такі композиції, як «Зоряний вальс», українську народну пісню «Ти до мене не ходи» (вокал – Ірина Вихованець), «Батіжок» (за участю вокального гурту «Нота-нео»), «Дим» (за участю ансамблю скрипалів Волинського коледжу культури і мистецтв ім. І. Стравінського) та багато інших.

За 60 років безперервної творчої діяльності в колективі склалися багаті традиції концертного виконавства, сформувався репертуар  із кращих зразків світової та вітчизняної музики різних епох і стилів.

 

На тепер оркестр, єдиний з аматорських колективів міста, перебуває на бюджетному утриманні. Цьогоріч майже 800 тис. грн.  використано на заробітну плату артистів, за поданням дирекції Палацу культури виділено кошти для ремонту ударної установки.