1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Столітній ювілей відзначив “Союз українок”

Столітній ювілей відзначив “Союз українок”

25 листопада 2018 року з нагоди 100-річчя Союзу українок України у Палаці культури міста Луцька відбулась урочиста академія. Участь у ній взяли перший заступник міського голови Григорій Недопад, представники обласної влади, народні депутати України Ірина Констанкевич та Ігор Лапін. Загалом, Палац культури міста Луцька зібрав сьогодні у своїх стінах понад 400 осіб, серед яких: членкині обласного осередку Союзу українок, гості з інших міст, представники духовенства.

 

Звертаючись до присутніх, Григорій Недопад, сказав, що це лише перший столітній ювілей “Союзу українок”, а їх буде ще чимало. Також він зазначив, що ці сто років були не простими, адже були часи, коли організації не давали розвиватись, чимало складних подій пережив Союз.

Григорій Недопад вручив голові Волинського осередку Любові Ганейчук подяку міського голови за вагомий внесок у становлення українського жіночого духу, плідну працю в ім’я утвердження національної ідеї, духовного відродження українського народу, вірність і принциповість утвердження ідеалів незалежної України, а також з нагоди сторіччя “Союзу українок”.

 

Пісенними дарунками привітали присутніх хор Свято-Троцького кафедрального собору міста Луцька «Оранта», народний артист України Василь Чепелюк, вокальний дует “Душа Волині”.

 

У холі Палацу культури м. Луцька розгорнуто фотовиставку зі світлинами свят та буднів Союзу Українок Волині, їх благодійної та громадсько-просвітницької діяльності. Також представлено рукотворні вироби союзянок - вишиті рушники, ікони.