1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку відбулась нарада за участю голів ОСББ та представників компанії «Волиньгаз»

У Луцьку відбулась нарада за участю голів ОСББ та представників компанії «Волиньгаз»

Сьогодні у стінах Луцької міської ради відбулась нарада щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання за участю першого заступника міського голови Григорія Недопада, керівників ОСББ нашого міста та представників компанії «Волиньгаз».

Споживачів було повідомлено, що з 1 травня 2019 року послуга з обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж стала ринковою. Відтак, власники і балансоутримувачі можуть самостійно вибрати собі ліцензовану компанію, яка буде здійснювати обслуговування газових приладів і елементів системи газопостачання будинку.

 
 
 
 
 
 
 

Окрім того, із 2019 року відповідальність за стан газових мереж всередині будівель покладено на власників, ОСББ або керуючих. Це передбачено низкою законодавчих і нормативно-правових актів: Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Наказами Міненерго №250 від 10 травня 2018 р. і №190 від 27 липня 2018 р., Правилами безпеки систем газопостачання та Кодексом газорозподільних систем.

Тому під час наради було обговорено питання, що турбують голів ОСББ та окремі нюанси заключення договорів на обслуговування газових мереж. Григорій Недопад закликав присутніх до співпраці задля того, аби спільно врегулювати ситуацію та уникнути можливих негативних наслідків недотримання умов газопостачання.

 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)