1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

Урочистості з нагоди Дня працівника лісу

Урочистості з нагоди професійного свята — Дня працівника лісу відбулися 14 вересня 2018 року в актовому залі обласного управління лісового та мисливського господарства.

Привітати працівників галузі та вручити їм нагороди прийшли секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та представники обласної влади.

 

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко привітав присутніх з прийдешнім святом і наголосив на тому, що особливо на Волині воно стосується кожного, адже в нашому краї ліс — це головний природний ресурс, а лісогосподарські підприємства є бюджетоутворюючими для місцевих громад. У своїй доповіді Олександр Кватирко поділився досягненнями працівників лісової сфери області та побажав подальших успіхів у цій нелегкій, але надзвичайно важливій роботі.

 

Вітаючи лісівників напередодні професійного свята, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив: “За лісом ми завжди бачимо нелегку працю трудівників лісогосподарської галузі. Прекрасні волинські ліси та озера є нашим спільним багатством. Вдячні вам за те, що даруєте нам це природнє диво, яке щодня оберігаєте, лікуєте, примножуєте. Ліси є візитівкою Волині саме завдяки вашій праці. Разом з тим лісове гоподарство — це й виробнича галузь, адже ліс дає можливість розвивати бізнес, наповнювати місцеві бюджети, приносити користь громаді. Усі ви любите ліс по-справжньому, а це запорука успіху вашого прекрасного колективу”.

 

Також він вручив Подяки міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, забезпечення збереження та примноження природних ресурсів Волинського краю, а також з нагоди професійного свята - Дня працівника лісу: Брик Світлані, робітниці на лісокультурних та лісогосподарських роботах державного підприємства «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр», Цалай Зоряні, головному спеціалісту відділу бухгалтерського обліку і звітності, економіки та фінансів Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.