1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Вітання працівників освіти міста Луцька з нагоди професійного свята

Вітання працівників освіти міста Луцька з нагоди професійного свята

     05 жовтня 2018 року у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На свято завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, представники обласної влади, керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, педагоги нашого міста.

 

Сьогодні, в переддень вчительського свята, ми зібралися для того, аби озвучити слова, на які ви заслуговуєте і повинні чути щоденно. Це є оцінка вашої праці, ролі у суспільстві та його формуванні. Престиж професії вчителя був, є, і буде неймовірно високим, адже у житті кожного з нас є люди, про яких згадаємо: “Це — мої вчителі, завдяки яким я став таким, яким є сьогодні”. Тільки добра і справжня людина може вчити, навчати, допомагати. Спільні зусилля усіх вчителів формують наше суспільство, країну та усе те добре, що у нас є.

Я хочу сьогодні за вашу роботу та щоденні зусилля сказати: “Дякую!”. Я дякую за те, що ви робите цей світ кращим, рухаєте його вперед. Ви додаєте нам сил вірити в себе”, - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

 

“Ви даруєте дітям частинку своєї душі, тепло своїх сердець. У нас чудова, професійна і дуже старанна освітянська родина. Луцькі школи входять у топ-100 шкіл України. Наші діти виграють всеукраїнські олімпіади та займають призові місця у різноманітних конкурсах та змаганнях. Ми пишаємося тим, що у нас є настільки талановиті вчителі, що займаються підготовкою цих учнів”, - долучився до привітань Ігор Поліщук.

 

Під час заходу кращим вчителям міста було вручено сертифікати “Стипендіат міського голови”, “Лауреат іменної премії міського голови”. Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активне впровадження інноваційних технологій в освітній процес, вагомий особистий внесок у справу реалізації державної політики у галузі освіти та з нагоди Дня працівників освіти керівників освітніх закладів нашого міста нагородили Почесною грамотою міського голови:

 

Мартинюка Віктора Семеновича, директора комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради»;

Мазилюк Тамару Олегівну, заступника директора дошкільного відділення комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»;

Самойленко Ніні Олексіївні, директора комунального закладу «Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луцької міської ради».

 А також, оголосили Подяку міського голови:

Волчкович Іванні Іванівні, заступнику директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Луцький ліцей №3 Луцької міської ради»;

Лещенко Зіновії Богданівні, начальнику управління освіти Луцької міської ради.

Окрім того, педагогів нашого міста привітали художніми виступами ансамблю спортивного бального танцю “Ритм”, музичною композицією у виконанні заслуженого вчителя України Олега Романюка та іншими концертними номерами.