1. Головна
  2. Шана та вдячність лучанам

Вітання з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Вітання з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

3 грудня 2018 року з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю у Палаці культури міста Луцька відбулась мистецька програма “Жага до життя”. Захід відвідали члени громадських організацій людей з інвалідністю, батьки дітей із особливими потребами та небайдужі лучани. Від імені Луцької міської ради підтримати людей, на чию долю випали такі непрості випробування, прийшли заступник міського голови Костянтин Петрочук та директор департаменту соціальної політики Вікторія Майборода.

 

“Завжди хочеться привернути увагу до людей, які потребують особливої підтримки. Гадаю, більшість присутніх відчули на собі, що міська рада ставить в пріоритет допомогу незахищеним верствам населення. Хочеться побажати усім вам здоров’я та отримувати максимальну радість від усіх втіх, що трапляться на житттєвому шляху”, - звернувся до присутніх Костянтин Петрочук у вітальному слові.

 

Окрім того, лучан, що власною плідною працею, активною життєвою позицією зробили значний особистий внесок у справу в захисті прав та інтересів людей з особливими потребами, сприяли розвитку інвалідному руху у місті Луцьку з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю нагородили Почесною грамотою міського голови:

 

Верко Марію Олексіївну, інструктора-методиста у справах глухих Волинської обласної організації Українського товариства глухих;

Тимчишину Валентину Олексіївну, музичного керівника громадської організації «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя».

А також, оголосили Подяку міського голови:

Бєлоус Олені Вікторівні, члену Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії»;

Голепі Зої Тимофіївні, голові первинної ветеранської організації «Юрист» Луцької міської організації ветеранів України;

Остапчуку Олександру Олександровичу, члену громадської організації «Автомобільний клуб «Поршень Волині»;

Петруку Євгену Антоновичу, члену Луцької міської організації інвалідів.

 

Мистецька програма “Жага до життя”, окрім народних колективів, включала в себе виступи людей з інвалідністю, які гордо продемонстрували присутнім своє вміння читати вірші, танцювати, співати. Відтак, участь у святкових номерах взяли громадська організація батьків дітей із синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку “Даун-синдром”, громадська організація “Центр реабілітації осіб з інвалідністю “Джерело життя”.