1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 23.01.2019 №17-1 м. Луцьк

Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  “Про автомобільний транспорт”, постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, у зв'язку із наближенням закінчення терміну дії договорів на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами № 17, № 17а виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Оголосити конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 17, № 17а.

2. Затвердити:

2.1. Об’єкти конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 14, № 15 згідно з додатком 1.

2.2. Умови конкурсу, до яких належать:

2.2.1. Участь у конкурсі можуть брати міські автобуси категорії М3 класу I з екологічними показниками не нижче Євро-5.

2.2.2. Перевізник, не пізніше ніж за два дні до дати проведення конкурсу, забезпечує наявність працездатного GPS-обладнання на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, з резервними включно, сумісного з протоколом роботи системи, що використовує Організатор на умовах невиключної ліцензії для виконання функцій моніторингу громадського транспорту м.Луцька, на підставі договору від 01.01.2016 № 01-0116 про надання права на користування об'єктами права інтелектуальної власності – програмно-апаратним комплексом “МАК” в м.Луцьку та оголошення зупинок громадського транспорту.

2.2.3. На об’єкті конкурсу передбачається робота не менше одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

2.2.4. Інші умови передбачені типовим договором на перевезення пасажирів автомобільним транспортом затверджені рішенням виконавчого комітету від 14.10.2010 №659-1 “Про конкурси на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м.Луцьку”.

2.2.5. Термін дії договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом три роки.

2.3. Графік проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування згідно з додатком 2.

3. Доручити робочому органу для виконання функцій з підготовки матеріалів для проведення конкурсу, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу (О.Середа) опублікувати у друкованих засобах масової інформації оголошення про конкурс на перевезення пасажирів згідно з графіком проведення.

4. Доручити відділу інформаційної роботи (З.Балюк) довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Г.Недопада.

 

 

Секретар міської ради                                                          Григорій ПУСТОВІТ

 

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                           Юрій  ВЕРБИЧ                                                                                                                                              

 

Степанов 777 986