Міське кладовище (с. Гаразджа) Луцького району

Міське кладовище функціонує цілодобово. В'їзд на територію кладовища на особистому транспорті обмежений.

Рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 07.09.2016 №528-1 «Про внесення змін до Порядку функціонування, утримання та охорони місць поховань у м. Луцьку» обмежено в’їзд транспорту на територію зазначеного кладовища.

Право на безперешкодний заїзд на територію міського кладовища має спеціальний автокатафальний транспортний засіб, а також супроводжуючий його транспорт виконавців послуг, які уклали договори про надання ритуальних послуг з ритуальною службою м. Луцька, інваліди (за наявності посвідчення), люди похилого віку, що мають порушення опорно-рухового апарату. Відвідування міського кладовища маломобільними групами населення з використанням власного автотранспорту не обмежене.

Інформаційний стенд з необхідною інформацією, основними положеннями Закону України «Про поховання та похоронну справу», іншими нормативно-правовими актами в сфері надання ритуальних послуг, графіком роботи та схематичним планом кладовища встановлений перед центральним в’їздом на міське кладовище.

Облаштовано три заїзди на територію кладовища. Для заїзду на територію кладовища особі, що має посвідчення, необхідно звернутись до представника охорони.