«Модернізація і реконструкція системи подачі води та водовідводу у м. Луцьку» НЕФКО-Луцькводоканал (спільно з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією)

Підписано:
- Договір про надання місцевої гарантії між Луцькою міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО);
- Договір позики № СРF 01/15 від 15 грудня 2015 року між КП «Луцькводоканал» та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО).

Загальна вартість проєкту: 550 тис. євро
Кредит НЕФКО: 495 тис. євро
Співфінансування з місцевого бюджету (10%): КП «Луцькводоканал» - 55 тис. євро

Мета проєкту:  
1. Економія електроенергії після реалізації проекту – 1,609 МВт*год/рік (у грошовому еквіваленті – 136,6 тис. євро на рік)
2. Скорочення викидів CO2 –  1 287,2 тон на рік

Основні заходи проєкту:
1. Технічне переоснащення 20 артезіанських свердловин.
2. Технічне переоснащення насосної станції № 2 Дубнівського водозабору.
3. Заміна та модернізація насосного обладнання на КНС-2, КНС-5.
4. Впровадження системи автоматизації і диспетчеризації процесів водопостачання.

Поточний стан проєкту:
Проєкт реалізований у 2017 році.

    Здійснено технічне переоснащення артезіанських свердловин, проведено заміну труб, фітингів, запірної арматури. Повністю змонтовано нове насосне обладнання, встановлено насоси заглибленого типу для КНС №2 та №5. Запущено систему для дистанційного управління та диспетчеризації процесів водопостачання, для чого було закуплено та змонтовано відповідне обладнання.
    Внаслідок економії кредитних коштів та власного внеску КП «Луцькводоканал» додатково проведено роботи по капітальному ремонту системи аерації очисних споруд каналізації на вул. Селищній, 90 на загальну суму 2828,6 тис. грн.