Підтримка експорту

Луцька міська рада підтримує експорт наших підприємств!

 

Через збройне вторгнення російської федерації на територію України було порушено багато логістичних зв’язків. Через це частина підприємств не може експортувати свої товари за кордон. За попередніми підрахунками, близько дві третини річного товарного експорту України опинилися під загрозою.

 

Задля підтримки товаровиробників нашої громади, Луцький центр підтримки евакуації та адаптації бізнесу надає місцевим підприємствам допомогу у розширенні експортного потенціалу.

Луцька міська рада підтримує тісні партнерські відносини з 18 містами і районами в 11 країнах світу, серед яких може бути поширено інформацію про продукцію Вашого підприємства.

Якщо Ваша компанія втратила можливість реалізовувати товари за кордон, чи прагне розширити існуючі ринки збуту, просимо підготувати коротку інформацію щодо товарів чи послуг, які реалізує Ваше підприємство, заповнивши форму:

https://tinyurl.com/2p8n58na

За додатковою інформацією звертайтесь до Луцького центру підтримки евакуації та адаптації бізнесу.

Контактні особи:

- Смаль Борис Анатолійович, директор департаменту економічної політики Луцької міської ради, телефон (0332)777955;
- Дацюк Юлія Миколаївна, заступник директора департаменту економічної політики Луцької міської ради, телефон (0332)777933; 
- Омельчук Сергій Васильович, начальник відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Луцької міської ради, телефон  (0332)777932.
E-mail: investinlutsk@gmail.com.

Луцька міська рада та Луцький центр підтримки евакуації та адаптації бізнесу радо підтримають і докладуть максимум зусиль для полегшення процесу адаптації  Вашої компанії для успішної роботи в нових умовах!