Запис на онлайн прийом

Луцька міська рада усіма можливими способами реагує на проблеми та потреби жителів громади. Ідучи в ногу з часом, постійно знаходить і впроваджує зручні сучасні технологічні сервіси для відповідного реагування та вирішення нагальних питань.

З метою забезпечення реалізації права громадян на звернення, Луцький міський голова Ігор Поліщук проводить онлайн прийоми.

Заявка на участь повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, контактні дані (місце проживання, електронна пошта, номер телефону), стислий опис суті питання.

Запис на прийом здійснюється шляхом заповнення встановленої форми заяви не пізніше, ніж за два робочі дні до дати його проведення.

Онлайн прийом відбуватиметься у першу п'ятницю місяця з 11:30 до 13:00 год.

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради прийом міського голови проводиться за умови попереднього розгляду питання, яке порушує громадянин, секретарем міської ради чи заступниками міського голови відповідно до розподілу обов’язків (контактний телефон: (0332) 777 879 - відділ звернень громадян департаменту ЦНАП)

 

Інструкція по підключенню

Запис на онлайн прийом