1. Головна
  2. Оперативна інформація

1 червня у Луцьку відновили роботу громадського транспорту

На маршрути міста вийшли 32 тролейбуси та 135 автобусів. За словами начальника управління транспорту та зв’язку Володимира Степанова, сьогодні громадським транспортом у Луцьку скористалися 19 тисяч людей. Усі дотримуються вимог карантину.

Про це стало відомо сьогодні під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Як зазначив начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін, минулими вихідними у Луцьку коронавірусну інфекцію виявили у восьми осіб, серед яких є три медичних працівники. А щодо захворюваності на грип та ГРВІ, за словами Володимира Лотвіна, до сімейних лікарів звернулися 27 лучан (19 дітей та 8 дорослих). Виявили двох хворих з підозрою на COVID-19. На стаціонарному лікуванню перебуває 36 хворих (27 - в обласній інфекційній лікарні, 19 - у Волинській обласній клінічній лікарні).

За даними Волинського обласного лабораторного центру, впродовж вихідних на Волині зареєстровано 5 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, серед яких - чотири контактні особи, одна молодша медична сестра Луцької районної лікарні.

Спеціалісти управління держпродспоживслужби Головного Управління у Волинській області продовжують перевіряти роботу ринків. Сьогодні склали три протоколи за порушення. Серед основних - недотримання дистанції та відсутність індивідуальних засобів захисту лучан.

Працівники силових структур продовжують оперативно реагувати на повідомлення щодо порушень умов карантину та протиепідемічних заходів у Луцьку.

Інспектори департаменту муніципальної варти особливу увагу вихідними днями приділили перевірці парків та скверів нашого міста.

Працівники Державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС України в області обробили спеціальними розчинами 15 під'їздів.

Підбиваючи підсумки засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зазначив: “Пом'якшення карантину не означає, що хвороба відступила. Головне – не погіршити ситуацію,а втримати її такою, якою вона є зараз. Кожна людина повинна дотримуватися відповідних правил. Ніхто від хвороби не застрахований. Я хотів би, щоб ми не розслаблялися. Маски в транспорті та закладах торгівлі залишаються й надалі”.

На завершення наради Григорій Пустовіт подякував усім за роботу і наголосив, що профілактично-роз’яснювальну роботу серед лучан варто продовжувати.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)