1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міська влада допомагає людям з інвалідністю по зору

Міська влада допомагає людям з інвалідністю по зору

“Ви дуже багато робили для незрячих, як радник міського голови, продовжуєте це робити й зараз”, - переступивши поріг кабінету міського голови, сказав керівник Волинського осередку ВГО «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук. До Ігоря Поліщука він прийшов на зустріч не з порожніми руками. Приніс книги, які студія друку Braille Studio, надрукували в минулому році.

 
 

“Дякую за новий принтер, на який міська рада виділила 120 тисяч гривень. Це - інклюзивні книжки, які не є підручниками, але діти, які мають проблеми з зором, можуть по них навчатися”, - сказав Віталій Ткачук. Він закликав директорів навчальних закладів, де навчаються незрячі діти, брати їх для користування.

 
 

Голова Волинського осередку ВГО «Генерація успішної дії» відзначив, що Луцьк — одне з небагатьох міст, а може і єдине, в якому є пільги для незрячих за компенсацію комунальних послуг. Нині ця сума становить 700 гривень на кожного члена сім’ї. Від імені усіх незрячих Луцька він подякував міському голові за таку підтримку: “Це — дуже вагомо. У великих містах цього немає, а у нас є”.

 

Також він висловив вдячність за службу супроводу незрячих, яка зараз повністю фінансується за рахунок міського бюджету.

 

“Озвучка світлофорів та нові тролейбуси — шикарна річ, втім є певні незручності для нас. У комунального транспорту відсутнє зовнішнє оповіщення населення. Також “мовчать” нові “розумні” зупинки”, - зазначив Віталій Ткачук. Міський голова зауважив, що зверне увагу відповідальних осіб на вирішення цього питання.

 

“Ми раді, що наша підтримка дає для вас реальні плоди. Що діти з порушенням зору, мають можливість самостійно читати книги шрифтом Брайля, розвиватися, поглиблювати свої знання та читати художню літературу, - зазначив Ігор Поліщук, звертаючись до Віталія Ткачука. - Ми раді, що ефективно працює служба супроводу. Дякуємо, що цінуєте пільги, які надаються людям з порушенням зору. В майбутньому, за можливості, ми будемо їх збільшувати. Також, спільно з вашою організацією, ми готові до реалізації нових ідей та проєктів, які підуть на користь людям з інвалідністю по зору”.

 

На завершення Віталій Ткачук запросив Ігоря Поліщука на інтерв’ю в свою авторську програму “Генерація успішних людей”.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)