1. Головна
  2. Оперативна інформація

13 квітня запрошуємо взяти участь у заходах до Всесвітнього дня здоров’я

13 квітня запрошуємо взяти участь у заходах до Всесвітнього дня здоров’я

13 квітня, в рамках відзначення Тижня громадського здоров’я та Всесвітнього дня здоров'я, у Луцьку відбудуться заходи, покликані збільшити прихильність громади Волині та до здорового способу життя!

Завітайте до Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, станьте учасником забігу та квесту «Активуй здоров’я»! Чекаємо усіх охочих в суботу, 13 квітня, біля входу до Луцького зоопарку! Початок спортивних заходів о 10.30., початок квесту – о 12 год.

Волинський обласний центр здоров’я за сприяння управлінь охорони здоров’я облдержадміністрації та Луцької міської ради організовує:

Консультації з сімейними лікарями на території Центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки щодо профілактики захворювань, а також вимірювання артеріального тиску, глюкози та холестерину крові, експрес-тести на ВІЛ-інфекцію. Усі консультації та аналізи – безплатні.

 Спортивні заходи (розминка, забіг алеями парку та комплекс фізичних вправ) за ініціативної участі команди спортивний клуб «VIKING» Луцьк - для усіх бажаючих. Початок пробіжки о 10.30! Детальнішу інформацію читайте також на сторінках СК «VIKING» у FB та Instagram.

 Для участі у квесті «Активуй здоров’я!» запрошуємо 12 команд (по 5 учасників у кожній), які попередньо зареєструються для участі (резерв – 3 команди). Учасникам пропонуємо пройти 12 визначених локацій, відповісти на питання та виконати завдання, які будуть стосуватися питань здоров’я та здорового способу життя. На кожній локації команда зможе набрати максимально 10 балів (у вигляді смайликів). Квест «Активуй здоров’я!» відбудется на території Луцького зоопарку, вхід на територію для учасників квесту – вільний! Переможців та учасників очікують призи та подарунки!

Кожна локація матиме окрему тематику, учасникам потрібно буде дати відповіді на запитання за темами, важливими щодо аспектів здоров'я:

1) Корисні та шкідливі звички

2) Здорове харчування

3) Роль вітамінів та мікроелементів

4) Здоровий сон та позитивні емоції

5) Рух – це життя

6) Вода - та її значення для людини

7) Важливість вакцинації

8) Інфекції та що ми про них знаємо

9) Неінфекційні захворювання

10) ВІЛ/СНІД – небезпека, яка може стосуватися кожного

11) Туберкульоз. Як не дати хворобі шансу?

12) Наркоманія. Як не потрапити в залежність?

 На кожну локацію ми запрошуємо долучитися партнерів, які виробляють чи продають продукцію, що має відношення до здоров’я чи здорового способу життя. Також запрошуємо до участі громадські організації відповідного спрямування, зокрема пропонуємо стати спонсорами заходу.
Серед спонсорів та партнерів:

LimeFit, «Аква Світ», ПП «Акватериторія-Волинь», СВЦ «Аналіз води»

Реабілітаційний центр «Ренесанс», ГО «Батьки за вакцинацію. Волинь»

Спортивний клуб «VIKING» Луцьк, Комунальне підприємство «Луцький зоопарк»

 Початок спортивних заходів о 10.30, початок квесту – о 12год. Стартуємо біля входу у Луцький зоопарк!

Чекаємо спортивних та активних, усіх, хто підтримує засади здорового способу життя! Реєстрація для участі у квесті за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScq5vEW2MYLtDhHAVnqp0HY5vZP6_xELfhdCbcuHNiwBwwg3w/viewform

Акцентуємо Вашу увагу: у складі команди має бути 5 осіб (діти та дорослі). Участь візьмуть 12 команд.


 

Управління охорони здоров’я