1. Головна
  2. Оперативна інформація

2 червня в Луцькому замку – свято та концерт від Програми «Польща-Білорусь-Україна»

2 червня в Луцькому замку – свято та концерт від Програми «Польща-Білорусь-Україна»

2 червня 2018 року, у суботу, в Луцькому замку відбудеться святкування 15-річчя Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Зокрема на відвідувачів чекає:

15.00 - Презентація можливостей Програми, майстер класи з ремесел 

18.00- Концерт гуртів LOS COLORADOS , JoryjKłoc, ФІОЛЕТ

Вхід на захід - безкоштовний 

Програма Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна святкує своє 15-річчя. З цієї нагоди у всіх регіонах трьох країнах відбудуться святкові заходи, на яких можна буде більше дізнатися про польсько-білорусько-українське транскордонне співробітництво, а також познайомитися з культурою прикордоння.Програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна протягом 15 років підтримує процеси розвитку на прикордонних територіях Польщі, Білорусі та України шляхом фінансування різноманітних проектів.Програма Польща-Білорусь-Україна фінансується ЄС у рамках Європейського Інструменту Сусідства (ЄІС) і є  найбільшою з програм ЄІС ТКС на сухопутних кордонах ЄС.

У програмному періоді 2004 -2006 було підтримано 167 проектів, сума співфінансування ЄС склала 45.8 млн. євро. 

У рамках Програми 2007-2013, завдяки фінансуванню  ЄС у понад 170 млн. євро, було реалізовано 117 проектів у сфері соціальної інфраструктури, охорони здоров'я, освіти, туризму, збереження культурної спадщини, безпеки та інфраструктури пунктів перетину кордону.

165 млн. євро буде виділено у Програмному періоді 2014-2020 на проекти, спрямовані на захист і промоцію культурної та природної спадщини, покращення транспортної інфраструктури регіонів, вдосконалення роботи пунктів перетину кордону, а також розвиток охорони здоров'я та безпеки.

Усі проекти, що фінансуються в рамках Програми Польща-Білорусь-Україна, є некомерційними. Бенефіціарами проектів можуть бути органи влади, бюджетні установи, громадські організації та ін..

Більше інформації на сайті програми www.pbu2020.eu

Захід співфінасується з коштів ЄС

 

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності