1. Головна
  2. Оперативна інформація

27 звернень розглянув міський голова Ігор Поліщук під час особистого прийому

Сьогодні, 10 червня, Луцький міський голова Ігор Поліщук провів особистий прийом громадян.

Більшість звернень стосувалися ремонту доріг, прибудинкових територій, виділення матеріальної допомоги, сприяння у вирішенні житлових питань тощо.

За сприянням здійснення ремонту фасаду та встановлення пандусу біля будинку, що на вулиці Ковельська, 5, до міського голови Ігоря Поліщука звернулася Оксана Капішевська, особа з інвалідністю, яка проживає в цьому будинку. Міський голова дав доручення директору департаменту ЖКГ Миколі Осіюку розглянути питання щодо виділення коштів на черговій сесії міської ради. “Паралельно буде здійснюватись робота з встановлення пандусу”, - пообіцяв він. Також заявниця просила допомоги у пошуку роботи, адже готова працювати онлайн. Міський голова пообіцяв сприяння й у вирішенні такого питання.

 
 
 
 

Одне зі звернень стосувалося забезпечення житлом сім'ї з числа внутрішньо переміщених осіб, що виховують сина з інвалідністю. Зверталися й представники ОСББ щодо вирішення поточних питань діяльності об’єднань. Частина звернень скерована на розгляд земельної комісії міської ради.

За підсумками прийому громадян, Ігор Поліщук дав доручення відповідним керівникам виконавчих органів міської ради щодо оперативного опрацювання та вирішення питань, з якими звертались громадяни.

Окремі з них, що потребують детальнішого вивчення, взято під особистий контроль міського голови.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)