До головного контенту
  1. Головна
  2. Оперативна інформація

28 та 29 травня у Києві відбувся Міжнародний інвестиційний конгрес

28 та 29 травня у Києві відбувся Міжнародний інвестиційний конгрес

"V Foreign Investment Congress'26" - інвестиційна платформа, яка об'єднує ключових стейкхолдерів для залучення міжнародного та приватного капіталу для відновлення України.

Делегацію Луцької міської територіальної громади на Конгресі представили директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль та директор департаменту молоді та спорту Володимир Захожий.

У міжнародному Конгресі участь взяли представники близько 37 країн (загалом понад 400 осіб), насичена програма складалася  з більш як 20 панельних дискусій.

 
 
  

Представники міської ради презентували два важливі майбутні проєкти громади:
- будівництво нової спортивної арени, яка включатиме велику мультифункціональну спортивну залу, тренувальні спортивні зали, 50-метровий басейн та інші складові;
- створення багатофункціонального освітньо-рекреаційного комплексу на території Луцької дитячої залізниці із розбудовою ігрових зон, встановлення амфітеатру, облаштування місць для перепочинку, спортивних зон, створення Музею дитячої залізниці та інше.

Обидва проєкти є надзвичайно важливими для громади, але потребують великих капіталовкладень, тож пошук іноземних інвесторів та залучення додаткових ресурсів є одним з дієвих шляхів реального втілення проєктів у життя у найближчій перспективі.

Віримо, що здобуті знання, представлений досвід різних країн, презентація діяльності громади, нові знайомства, ефективна комунікація та успішна презентація вказаних проєктів обов'язково стануть запорукою нових плідних партнерств та принесуть користь громаді.

 Департамент молоді та спорту