1. Головна
  2. Оперативна інформація

38 тонн гуманітарної допомоги цього тижня відправила Луцька громада на Київщину, Сумщину та Чернігівщину

38 тонн гуманітарної допомоги цього тижня відправила Луцька громада на Київщину, Сумщину та Чернігівщину

Луцький центральний пункт допомоги не припиняє формувати гуманітарні вантажі регіонам, які найбільше постраждали внаслідок російської військової агресії.

Цього тижня основний вектор допомоги був спрямований на Київщину, Чернігівщину та Сумщину: Гостомель, Бучу, Ірпінь, Мотижин, Бабанці, Білогородка, Борщагівка, Конотоп.

 
 
 
 
 
 

Серед відправленого — продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, побутова хімія, дитяче харчування, одяг, генератор для бійців 14 ОМБР. Загалом для потреб військовослужбовців та цивільних за поточний тиждень відправлено 38 тонн гуманітарної допомоги.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Найбільше мешканці щойно звільнених населених пунктів Київщини раділи хлібу, який вони не куштували понад 20 діб. Хлібобулочні вироби доправили людям волонтери.

За словами працівників центру, нині найнеобхіднішу продукцію до них везуть мешканці Луцької громади та області, допомагають волонтери та міжнародні партнери. А Центр розподіляє та спрямовує допомогу туди, де її найбільше чекають.

 
 
 
 
 

Станом на зараз у Центрі є потреба у продуктах харчування, крупах, консервах, борошні, медичних препаратах, господарському інвентарі, чоловічих засобах для гоління (станки, піна чи гель), ліхтариках та павербенках, побутовій хімії.

 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)